Britney Spears, Jamnik
Fot. randeestnichola/0000001/Reporter/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Britney Spears odwołała wszystkie koncerty. W rodzinie gwiazdy nie dzieje się najlepiej...

Artystka wydała w tej sprawie oświadczenie

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2019 11:53
Britney Spears, Jamnik
Fot. randeestnichola/0000001/Reporter/East News

Britney Spears odwołała swoją trasę koncertową Domination w Las Vegas. Artystka wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że zaplanowane na ten rok występy nie odbędą się. Gwiazda swoją decyzję tłumaczy bardzo trudną sytuacją rodzinną. Powodem jest bardzo zły stan zdrowia jej ojca. Poznajcie szczegóły.

Britney Spears odwołała koncerty. Dlaczego?

Przykra niespodzianka dla fanów Britney Spears. Artystka poinformowała właśnie swoich fanów, że zaplanowane na ten rok koncerty nie odbędą się. Trasa koncertowa Britney w Las Vegas miała rozpocząć się 13 lutego. Niestety, nie dojdzie do skutku. Gwiazda wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. W swoich social mediach napisała, dlaczego odwołała występy. Powodem jest zły stan zdrowia jej ojca. 

„Nie wiem nawet, od czego zacząć, ponieważ jest to dla mnie bardzo trudne. Moje show Domination nie dojdzie do skutku. Nie mogłam się doczekać tych koncertów i tego, żeby zobaczyć was wszystkich w tym roku, więc odwoływanie tego łamie mi serce. Jednak ważne jest, aby zawsze stawiać swoją rodzinę na pierwszym miejscu. Taką właśnie decyzję musiałam podjąć”, zaczyna swój wpis gwiazda.

Artystka tłumaczy, że teraz w pełni pragnie poświęcić swój czas rodzinie, a szczególnie ojcu, który zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

„Kilka miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i prawie umarł. Wszyscy jesteśmy wdzięczni, że wyszedł z tego żywy. Ale wciąż jednak ma przed sobą długą drogę do tego, żeby odzyskać zdrowie. Musiałam podjąć trudną decyzję, aby w tym momencie skoncentrować się na mojej rodzinie. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumiecie”, pisze Britney. 

Ci, którzy zakupili już bilety na koncerty artystki otrzymają pełen zwrot pieniędzy.  

 

Fot. ONS
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.