KSIĄŻĘ WILLIAM, KSIĘŻNA KATE
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i książę William podjęli trudną decyzję... Co na to królowa?

To nie będzie łatwy czas...

Gabriela Czernecka 13 listopada 2020 14:51
KSIĄŻĘ WILLIAM, KSIĘŻNA KATE
Fot. Getty Images

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia dla wszystkich będą nietypowe. Większość osób zdaje sobie sprawę z zagrożenia, jakie niesie za sobą koronawirus, więc najprawdopodobniej zrezygnuje w tym roku ze spotkań z najbliższymi. Księżna Kate i książę William właśnie podjęli trudną decyzję…

Trudna decyzja Kate i Williama

Ze względu na pandemię koronawirusa, z pewnością te święta będą wyglądały zupełnie inaczej. Wielu będzie musiało zrezygnować z odwiedzin swoich najbliższych. Tak będzie m.in. u Kate i Williama. Książęca para Cambridge jak donosi brytyjska prasa nie spędzi tegorocznych świąt w towarzystwie matki księżnej. Carole Middleton jest bardzo zżyta z córką i wnukami: George’m, Charlotte i Louisem. W sieci często pojawiały się fotografie mamy Kate z książętami czy księżniczką, gdy wspólnie bawili się w ogrodzie.

Co roku młode małżeństwo starało się więc odwiedzać Middletonów w czasie świąt, ale tym razem ich spotkanie nie dojdzie do skutku. Dlaczego? Wszystko przez pandemię koronawirusa? 

„Możemy nie być w stanie się spotkać, ale musimy pamiętać, co jest naprawdę ważne w te święta Bożego Narodzenia. Dla mnie najważniejsze jest to, że moja rodzina czuje się połączona. Zwykle pozwalam wnukom pomagać mi przy dekorowaniu choinki. W tym roku poproszę ich na wideoczacie, aby zdecydowali, która dekoracja powinna się tam znaleźć”, napisała Carole Middleton w mediach społecznościowych. 

Nie da się nie zauważyć, że pod znakiem zapytania staną też święta u królowej Elżbiety II. Przypomnijmy, że niedawno ujawniono, że Meghan i Harry nie przyjadą na święta do Wielkiej Brytanii, a sama królowa zastanawia się, czy powinna organizować w tym roku spotkanie. W obliczu szalejącej pandemii koronawirusa nie do końca jest to dobry pomysł.. Czy coroczne świętowanie odbędzie się u monarchini? Jak na razie szczegóły nie są znane. 

Mama księżnej Kate, Carole Middleton
Fot. Getty Images

księżna Diana, Carole Middleton, mama księżnej Kate
Fot. Rupert Hartley / Rex Features/EAST NEWS

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.