KSIĄŻĘ WILLIAM, KSIĘŻNA KATE
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i książę William podjęli trudną decyzję... Co na to królowa?

To nie będzie łatwy czas...

Gabriela Czernecka 13 listopada 2020 14:51
KSIĄŻĘ WILLIAM, KSIĘŻNA KATE
Fot. Getty Images

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia dla wszystkich będą nietypowe. Większość osób zdaje sobie sprawę z zagrożenia, jakie niesie za sobą koronawirus, więc najprawdopodobniej zrezygnuje w tym roku ze spotkań z najbliższymi. Księżna Kate i książę William właśnie podjęli trudną decyzję…

Trudna decyzja Kate i Williama

Ze względu na pandemię koronawirusa, z pewnością te święta będą wyglądały zupełnie inaczej. Wielu będzie musiało zrezygnować z odwiedzin swoich najbliższych. Tak będzie m.in. u Kate i Williama. Książęca para Cambridge jak donosi brytyjska prasa nie spędzi tegorocznych świąt w towarzystwie matki księżnej. Carole Middleton jest bardzo zżyta z córką i wnukami: George’m, Charlotte i Louisem. W sieci często pojawiały się fotografie mamy Kate z książętami czy księżniczką, gdy wspólnie bawili się w ogrodzie.

Co roku młode małżeństwo starało się więc odwiedzać Middletonów w czasie świąt, ale tym razem ich spotkanie nie dojdzie do skutku. Dlaczego? Wszystko przez pandemię koronawirusa? 

„Możemy nie być w stanie się spotkać, ale musimy pamiętać, co jest naprawdę ważne w te święta Bożego Narodzenia. Dla mnie najważniejsze jest to, że moja rodzina czuje się połączona. Zwykle pozwalam wnukom pomagać mi przy dekorowaniu choinki. W tym roku poproszę ich na wideoczacie, aby zdecydowali, która dekoracja powinna się tam znaleźć”, napisała Carole Middleton w mediach społecznościowych. 

Nie da się nie zauważyć, że pod znakiem zapytania staną też święta u królowej Elżbiety II. Przypomnijmy, że niedawno ujawniono, że Meghan i Harry nie przyjadą na święta do Wielkiej Brytanii, a sama królowa zastanawia się, czy powinna organizować w tym roku spotkanie. W obliczu szalejącej pandemii koronawirusa nie do końca jest to dobry pomysł.. Czy coroczne świętowanie odbędzie się u monarchini? Jak na razie szczegóły nie są znane. 

Mama księżnej Kate, Carole Middleton
Fot. Getty Images

księżna Diana, Carole Middleton, mama księżnej Kate
Fot. Rupert Hartley / Rex Features/EAST NEWS

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.