Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz
Z życia gwiazd

Beata Tyszkiewicz przerwała milczenie. Wspomniała o strachu oraz o tym, na co czeka najbardziej

Aktorka ma także cenną radę

Marta Nawacka 6 lutego 2024 07:41
Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz

Parę lat temu Beata Tyszkiewicz wycofała się z życia publicznego. Unika wywiadów, a nawet przyjaciół i znajomych. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i zdecydowała się na rozmowę z Faktem. Lubiana aktorka opowiedziała w niej o strachu, a także o tym, że niecierpliwie wyczekuje cieplejszych dni. Podzieliła się również cenną radą dla wszystkich.

Beata Tyszkiewicz jest na emeryturze. Wycofała się z życia publicznego

Niezwykle popularna i lubiana aktorka w ostatnich latach zdecydowała się przejść na emeryturę. Przez wiele lat pozostawała aktywna zawodowo, jednak w wieku 80 lat, kiedy zaczęły się u niej pojawiać problemy zdrowotne, zdecydowała zwolnić i skupić się na sobie. Beata Tyszkiewicz w 2017 roku przeszła zawał, po którym nie wróciła już do pełnej sprawności. Po nim postanowiła zrezygnować ze sporadycznych występów w różnych produkcjach, a także z roli jurorki w tanecznym show „Taniec z gwiazdami”. Całkowicie odcięła się od świata show-biznesu, a także unika kontaktu ze znajomymi.

Na co dzień opiekę nad ukochaną mamą roztacza jej córka, Karolina Wajda. Bardzo dba o to, by niczego jej nie zabrakło. Niestety od Beaty Tyszkiewicz dzieli ją 50 kilometrów, ponieważ aktorka nie zgodziła się na przeprowadzkę do dworku w Głuchach, gdzie mieszka jej pociecha. „To tak blisko i tak daleko, więc jestem u siebie”, tłumaczy w rozmowie z Faktem.

Czytaj też: Celine Dion zaskoczyła wszystkich i pojawiła się na gali Grammy 2024. Dostała owacje na stojąco

Piotr Galiński, Beata Tyszkiewicz, Taniec z Gwiazdami VI edycja
Fot. Kurnikowski/AKPA

Piotr Galiński, Beata Tyszkiewicz, Taniec z Gwiazdami VI edycja

Beata Tyszkiewicz,
Fot. Kurnikowski/AKPA

Beata Tyszkiewicz, "Taniec z Gwiazdami", 2016 rok

Beata Tyszkiewicz przerwała milczenie

Lubiana aktorka, która w ostatnich latach unika wywiadów, zrobiła jednak wyjątek i zgodziła się na rozmowę z Faktem. Wyznała, że z niecierpliwością czeka na cieplejsze dni i słońce. „Ja jestem wciąż w Warszawie i teraz czekam na słońce. Radzę wszystkim, by nie myśleli o złych zdarzeniach, których ostatnio nam nie brakowało”, mówiła Beata Tyszkiewicz w Fakcie i dodała, czego można jej życzyć: „Zdrowia oczywiście, bo optymizmu mam dosyć. A zdrowia wszyscy potrzebujemy”.

W tej samej rozmowie podzieliła się także cenną radą dla wszystkich. „Cieszmy się więc każdym dniem i wchodźmy w niego śmiałymi krokami. Nie można się bać, bo strach wywołuje agresję ze strony innych”, wyjaśniła Faktowi Beata Tyszkiewicz, a na zakończenie dodała: „Trzymajcie się wszyscy i byle do wiosny!”. Legendarnej aktorce życzymy mnóstwo zdrowia!  

Zobacz także: Niesłychane informacje na temat zdrowia Jana A. P. Kaczmarka. Żona przerwała milczenie

Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz

Beata Tyszkiewicz w sesji dla magazynu VIVA!, 2009 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.