Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz
O tym się mówi!

Dawno niewidziana Beata Tyszkiewicz wraca do świata filmu! Tak chce oddać hołd fanom

85-letnia aktorka wcieli się w nową rolę

Aleksandra Frankowska 8 listopada 2023 11:01
Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz

Od ponad 6 lat Beata Tyszkiewicz nie pokazuje się już publicznie. Aktorka przeszła wówczas zawał i postanowiła udać się na zasłużoną emeryturę. Obecnie ma 85 lat, a według najnowszych informacji, już niedługo zaangażuje się w nową produkcję filmową. Czy zobaczymy ją na ekranie?

ZOBACZ TEŻ: Wiele jej zawdzięcza, wtedy jego kariera nabrała tempa. Jacek Jelonek o znajomości z Beatą Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz wraca do świata filmu

Na swoim koncie ma ponad 100 ról filmowych. Nic dziwnego, że uważana jest za jedną z najlepszych polskich aktorek. Wydawało się, że Beata Tyszkiewicz nie zagra już nigdy... a jednak. Według najnowszych informacji, aktorka udzieli swojego głosu w filmie animowanym dla najmłodszych. Producenci filmu "Na mój pogrzeb w czerwonej sukience przyjdź" zaprosili do współpracy Tyszkiewicz, a ona nie odmówiła!

Beata Tyszkiewicz,
Fot. Baranowski Michał/AKPA

"Beata Tyszkiewicz ma pojawić się w nowym filmie i po długiej przerwie zdecydowała się przyjąć ofertę. Będzie to produkcja animowana, gdzie zgodziła się użyczyć głosu jednej z postaci. Roboczy tytuł animacji brzmi "Na mój pogrzeb w czerwonej sukni przyjdź'" – donosi informator "Świata Gwiazd".

Aktorka w rozmowie z Plejadę potwierdziła, że weźmie udział w nowej produkcji, udzielając swojego głosu. Jej decyzję potwierdziła także jej córka, Karolina Wajda.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wiele ich różni, przed laty uciekł z Polski... Taką relację mają Beata Tyszkiewicz i jej brat Krzysztof 

Stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Przypominamy, że aktorka 6 lat temu przeszła zawał serca i wycofała się z życia publicznego. Obecnie, jak podaje jej córka Karolina Wajda, Tyszkiewicz ma się dobrze i korzysta ze spokojnego czasu na emeryturze.

Beata Tyszkiewicz, Karolina Wajda
Fot. Rafal Maciaga / Forum

"Ma w sobie mnóstwo radości życia. Widzi świat w pozytywnych barwach mimo niedogodności wieku. Jest w świetnej formie umysłowej i nie brakuje jej poczucia humoru. Żałuję, że tylko ja tak na co dzień mogę z niego korzystać, bo wciąż nie chce się do mnie przeprowadzić" — powiedziała Karolina Wajda w rozmowie z Faktem. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.