Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz
O TYM SIĘ MÓWI

Wiele jej zawdzięcza, wtedy jego kariera nabrała tempa. Jacek Jelonek o znajomości z Beatą Tyszkiewicz

Poznali się w niezwykłych okolicznościach...

Rafał Kowalski 21 października 2023 08:54
Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz

Dziś jest znany jako model i bohater pierwszego polskiego randkowego show dla gejów. Ale w roku 2011 Jacek Jelonek pracował jako producent sesji zdjęciowych do jednego z popularnych magazynów. To właśnie w tej pracy nawiązał kilka znajomości, które odmieniły jego życie. Jedną z osób, które dodały mu wiary w siebie, była Beata Tyszkiewicz.

Jacek Jelonek o Beacie Tyszkiewicz. Namawiała go na jedno

Wczoraj na Instagramie Jacka Jelonka pojawił się wpis, do którego model dobrał kolaż złożony z okładek „Gali”, które w przeszłości produkował. „Z każdą z tych okładek wiąże się zupełnie odrębna, baaardzo barwna historia, którą może kiedyś opowiem. Nie sposób wymienić wszystkich zaangażowanych osób, pracujących przy powstaniu tych sesji... mam nadzieję, że mi wybaczycie! Przybijam wirtualną piątkę z każdym z Was!”, pisał.

CZYTAJ RÓWNIEŻWiele ich różni, przed laty uciekł z Polski... Taką relację mają Beata Tyszkiewicz i jej brat Krzysztof

I właśnie jedna z owych barwnych historii zainteresowała dziennikarzy, którzy zapytali polskiego „Prince Charming” o to, jak zapamiętał panią Beatę Tyszkiewicz. Okazuje się, że aktorka wiele dla niego znaczy. „Przecudowna kobieta! Poznaliśmy się na sesji okładkowej z okazji urodzin "Gali" i od tamtego momentu raz na dwa tygodnie spotykaliśmy się na kawę i ciastko”, opowiedział.

Podczas prywatnych rozmów aktorka miała dodawać mu wiary w siebie i nakierunkować na kolejne zawodowe wyzwanie. „I to w sumie dzięki pani Beacie i jej namowom wyleciałem do Chin na kontrakt”, wyznał Plotkowi Jacek Jelonek.

Beata Tyszkiewicz, "Taniec z Gwiazdami", 2016 rok

Beata Tyszkiewicz,
Fot. Kurnikowski/AKPA

Jacek Jelonek, Prince Charming wyniki
Fot. TVN/Piotr Filutowski, materiał promocyjny

Kariera Jacka Jelonka jako modela. Jak żyje dziś?

Wspomniane Chiny, ale także Włochy czy Dubaj… Wszędzie tam Jacek Jelonek próbował swoich sił jako model. Przygoda wspaniała, ale nie zawsze prosta. „To była ruletka, w jednym sezonie nie zdobyłem podczas fashion weeku żadnego kontraktu, a w kolejnym pracowałem codziennie. Poznałem fantastycznych ludzi, nauczyłem się języków i wiem, jak smakuje porażka”, tłumaczył w Party.

Dziś pracuje wciąż jako model i fotomodel, ale przede wszystkim dla polskich marek. Jest też inluencerem.

Prywatnie wciąż jest związany z ukochanym Oliwerem, którego poznał w programie TTV Prince Charming. Życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TAKŻE:  Tworzyli jedną z najpiękniejszych par. Niezwykła historia miłości Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.