O TYM SIĘ MÓWI

Dramatyczne wyznanie Beaty Tadli dotyczące porodu! Gwiazda nie kryła łez

Dziennikarka szczerze o narodzinach jedynego syna

Konrad Szczęsny 21 kwietnia 2018 11:20

Dziś to jej nieocenione wsparcie, jednak przyjście na świat syna Beaty Tadli, Jana Kietlińskiego, można uznać za cud. Dramatyczne kulisy porodu prezenterka ujawniła w ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami. „Miałam komplikacje w trakcie cesarskiego cięcia”, wyznała ze łzami w oczach.

Beata Tadla o komplikacjach przy porodzie i synu Janie Kietlińskim 

Wczorajszy odcinek show Polsatu był pełen wzruszeń. Wszystko dlatego, że uczestnicy dedykowali swoje tańce osobom najbliższym. Momentem, który zapadł widzom programu w pamięć był z pewnością ten, w którym Beata Tadla, która podkreśliła, że zatańczy dla syna Jana, ujawniła szczegóły jego nardzin.

„Pasodoble to będzie taniec dedykowany mojemu synkowi. Dzień, w którym na świat przyszedł mój syn, miał być najpiękniejszym dniem mojego życia, ale bardzo szybko zamienił się w horror. Komplikacje po cesarskim cięciu okazały się na tyle poważne, że musiałam spędzić kilka tygodni w szpitalu”, wyjaśniła dziennikarka ze łzami w oczach.

Jak podkreśliła, do dziś myśl o tym, że jej syn cudem pojawił się na świecie, powraca do niej każdego dnia.

„Myślę, że dla każdej matki te pierwsze momenty życia dziecka są kluczowe, najważniejsze. Wtedy możesz przytulić, nakarmić... Ja byłam ich pozbawiona przez chorobę, nie mogłam mieć go ze sobą w szpitalu. Na ręce wzięłam go po raz pierwszy, kiedy miał już kilka tygodni. Myślę, że od tamtej pory nadrabiam ten czas moją relacją z nim”, mówiła wzruszona gwiazda.

Syn Beaty Tadli, Jan Kietliński - kim jest?

Jan Kietliński to owoc związku dziennikarki i Radosława Kietlińskiego, również związanego z mediami. Syn gwiazdy przyszedł na świat w 2001 roku, obecnie ma 17 lat. Beata Tadla zawsze podkreśla, że łączy ich wyjątkowa więź i mają partnerskie relacje.

W galerii przypominamy sesję gwiazdy i jej jedynej latorośli dla VIVY! ze stycznia 2015 roku.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?