Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM JEST GŁOŚNO

Beata Kozidrak znów jest zakochana? Dziennikarze tygodnika ustalili, kim jest nowy partner gwiazdy

To... aktor! Dzieli ich 17 lat

Rafał Kowalski 29 stycznia 2022 07:58
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

Na początku stycznia 2020 roku Beata Kozidrak wyznała, że jest zakochana. Po rozstaniu z mężem wokalistka znalazła kolejnego partnera, przy którym czuje się spokojna i zaopiekowana. Dziennikarze nie wiedzieli jednak, kim jest wybranek artystki, a ona sama nie pomagała w tym temacie zaznaczając, że nie chce się afiszować miłością. Minęło kilkanaście miesięcy i jasne już jest – przynajmniej według tygodnika Życie na gorąco i portalu Pudelek – w kim zakochała się piosenkarka.

Beata Kozidrak o tajemniczym nowym partnerze

Przypomnijmy, że zimą 2020 roku piosenkarka wyznała podczas wywiadu, że jej serce ponownie jest zajęte. Nie chciała jednak zdradzać więcej szczegółów. „Nie będę się z nim afiszować. Nie wszyscy chcą się pokazywać na ściance. Zresztą wystarczy, że jedno z nas jest osobą publiczną, drugie nie musi. Życie znanej osoby nie jest takie łatwe, bo ludzie stoją bez przerwy pod twoim domem, czatują tam, żądni emocji. A miłość to... jest miłość!”, mówiła dla Twojego Imperium.

Chwilę później w maju 2021 roku we własnej autobiografii przyznała po raz kolejny, że jej nowy związek ma się dobrze. Ale kim jest jej ukochany? „Nie będę ujawniać, kim jest, on sobie tego nie życzy”, podkreśliła w książce. „Wystarczy, że ja jestem osobą publiczną i muszę z tym dawać sobie radę. Uszanowałam jego decyzję, więc nie będziemy pokazywać zdjęć z naszych krótkich, ale intensywnych wypadów na motorze ani lansować się na ściankach”, dodała.

Najważniejsze dla wokalistki było i jest, że partner wspiera ją „radą i doświadczeniem”, że „mają siebie i swoją miłość” oraz że nigdy się nie nudzą. „Oczywiście w łóżku jest ogień... Jestem kobietą, która może znaleźć uczucie w każdym wieku. Życzę takiej odwagi wszystkim”, czytaliśmy w biografii.

Czytaj takżeBeata Kozidrak przez wiele lat ukrywała rodzinny dramat. „Kiedy w nasze życie wdarł się nałóg...”

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

Jakub – zawodowo aktor, prywatnie ukochany Beaty Kozidrak

Trzeba mieć głowę pełną pasji i charyzmy, by w szybkim czasie potencjalnego partnera. I to, jak dowiedziała się gazeta Życie na gorąco, o 17 lat młodszego. Udało się to Beacie Kozidrak, którą – jak czytamy – ukochany ujął od początku fantazją i poczuciem humoru. „Sprawił, że zapomniała, co to nuda. Zabiera ją na premiery, wystawy. Intensywnie spędzają czas. […] Jakub z pewnością nie żałuje jej pięknych słów i gestów”, twierdzi redakcja tygodnika.

Portal Pudelek dołożył do tej porcji informacji kolejne. Tajemniczy mężczyzna ma mieć na imię Jakub i próbować swoich sił w aktorstwie. Na razie 45-latek zagrał m.in. w Barwach szczęścia. Tajemnicach miłości i Gliniarzach. Według portalu na co dzień zarabia jednak jako technik elektroradiolog w jednej z dużych klinik.

Zobacz także: Beata Kozidrak zaprosiła na scenę byłego męża. Padły poruszające słowa

Czy para pokaże się jednak publicznie? Czas pokaże. My – mając nadzieję na potwierdzenie wszystkich informacji - życzymy wszystkiego najlepszego. 

Internetowy, otwarty profil pana Jakuba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?