Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak wróciła na scenę! Tak powitali ją Kayah i Michał Szpak

Nagranie zza kulis jest naprawdę wyjątkowe

Konrad Szczęsny 14 grudnia 2021 13:04
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

We wrześniu tego roku Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję. Do interwencji doszło po tym, jak prowadzone przez nią auto zwróciło uwagę innych kierowców. Miała poruszać się – według relacji świadków – „od krawężnika do krawężnika”. W końcu jeden z uczestników ruchu drogowego zdecydował się na obywatelską interwencją, zajechał piosenkarce drogę i wezwał odpowiednie służby. Kontrola wykazała, że 61-latka miała 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po tym zdarzeniu liderka Bajmu wycofała się z show-biznesu, jednak powoli wraca do zawodowych zobowiązań. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła wymowny filmik z udziałem Kayah, Michała Szpaka i Nicka Sincklera. 

Beata Kozidrak po zatrzymaniu przez policję wycofała się z show-biznesu

Do zdarzenia doszło 1. września 2021 roku. Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję w centrum Warszawy, przy ulicy Puławskiej. Badania potwierdziły, że artystka miała dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W sprawie niedawno zapadł wyrok. Sąd uznał piosenkarkę winną i wymierzył jej karę pół roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne (w wymiarze 20 godzin w miesiącu), zakaz prowadzenia pojazdów przez pięć lat i karę 10 tysięcy złotych, które mają zostać wpłacone na organizacje pożytku publicznego.

Zarówno liderka Bajmu ze swoim adwokatem, jak i prokurator, odwołali się od wyroku. Ten drugi żąda wyższej kary dla wokalistki.

Po tym wydarzeniu Beata Kozidrak na jakiś czas wycofała się z życia publicznego. Odwołała wszystkie koncerty, ograniczyła działalność w mediach społecznościowych, nie pokazywała się na żadnych wydarzeniach kulturalnych. Ale artystka powoli wraca do show-biznesu...

Czytaj także: Beata Kozidrak usłyszała wyrok! Chodzi o jazdę pod wpływem alkoholu

Beata Kozidrak wraca na scenę. Nagranie ze Szpakiem, Kayah i Nincklerem zza kulis

Dowodem na to jest nagranie, które liderka Bajmu zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Widzimy na nim Beatę Kozidrak w towarzystwie Kayah, Michała Szpaka i Nicka Sincklera. Cała czwórka brawurowo wykonuje za kulisami koncertu megahit „Sweet dreams”. Miało to związek z wydarzeniem, które odbyło się w Krakowie, stąd wiadomo, że wokalistka wróciła na scenę – ku uciesze fanów.

Nie ma wątpliwości, że koledzy i koleżanki z branży okazali artystce duże wsparcie. Na twarzach wszystkich widać promienne uśmiechy, nie szczędzili sobie również czułych gestów.

Reakcje pod nagraniem (serduszka) pokazują, że sympatycy talentu Beaty Kozidrak są niezwykle szczęśliwi, że wróciła na scenę...  

Czytaj także: Beata Kozidrak wróciła na scenę! Zaskakująca reakcja publiczności... Na scenie pojawiły się łzy

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.