Beata K., piksel, zatrzymana przez policję
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Beata K. prowadziła pod wpływem alkoholu. Została zatrzymana przez policję

Miała dwa promile w wydychanym powietrzu

Konrad Szczęsny 2 września 2021 11:03
Beata K., piksel, zatrzymana przez policję
Fot. VIPHOTO/East News

Jak podał dziennik „Fakt”, piosenkarka Beata K. została w środę 1. września zatrzymana w Warszawie przez policję. Miała prowadzić samochód pod wpływem alkoholu. W wyniku kontroli wyszło na jaw, że miała 2 promile w wydychanym powietrzu. Została zatrzymana, zaś w czwartek 2. września ma zostać przesłuchana.

Beata K. prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Policję powiadomił świadek

Do zdarzenia doszło około godziny 20.05 w środę 1. września w Warszawie. U zbiegu ulic Batorego i Al. Niepodległości funkcjonariusze zatrzymali czarne BMW. Powodem interwencji było przejechanie przez kierowcę skrzyżowania na czerwonym świetle. Okazała się nim 61-letnia kobieta. 

Została natychmiast poddana badaniu alkomatem: najpierw za pomocą standardowego urządzenia, po czym drugiego, dostarczonego przez patrol na sygnale. Wykazały one, że osoba prowadząca pojazd miała dwa promile w wydychanym powietrzu.

Czytaj także: Beata K. wydała oświadczenie! Artystka publicznie przeprosiła

Beata K., piksel, zatrzymana przez policję
Fot. VIPHOTO/East News

Beata K. zostanie w czwartek przesłuchana przez policję

W rozmowie z „Faktem” przedstawiciele policji potwierdzili, że zatrzymana to 61-letnia Beata K. Ma ona zostać przesłuchana przez policję w czwartek. Jak przyznał Podkomendant Robert Koniuszy, prawo jazdy kobiety zostało zatrzymane. Samochód został natomiast zabrany przez wcześniej wezwanego znajomego.

Agentka gwiazdy nie komentuje tych doniesień, podobnie jak menadżer zespołu, którego liderką jest zatrzymana. Rzecznik policji na Warszawę Śródmieście w rozmowie z Plejadą nie potwierdził nazwiska piosenkarki, ale przyznał, że zatrzymana to 61-letnia kobieta.

Okazało się również, że do interwencji policji doszło po telefonie świadka. Miał on powiedzieć funkcjonariuszom, że widział, jak pijana piosenkarka jechała od strony Piaseczna, poruszając się... od krawężnika do krawężnika. Jak podaje Plotek, Beacie K. grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.