Bartłomiej Topa Ojcem
Fot. Justyna ROJEK/East News
Z życia gwiazd

Bartłomiej Topa pochwalił się uroczym zdjęciem z nowonarodzonymi bliźniaczkami

Dumny tata pokazał, jak opiekuje się córkami

Marta Nawacka 7 listopada 2021 19:58
Bartłomiej Topa Ojcem
Fot. Justyna ROJEK/East News

Niedawno Bartłomiej Topa został tatą dwóch córeczek. Wraz z partnerką Gabrielą Mierzwiak powitali na świecie bliźniaczki. Aktor na swoim profilu na Instagramie zamieścił urocze zdjęcie, na którym widać, jak opiekuje się swoimi pociechami.

Bartłomiej Topa – kariera i życie prywatne

Bartłomiej Topa ma na swoim koncie wiele ról zarówno na małym i dużym ekranie, jak i na deskach teatralnych. Fani pokochali go za kreację Kawy w „Zróbmy sobie wnuka”, którą rozbawiał do łez. W życiu prywatnym jednak nie zawsze mu się układało. Aktor ma za sobą kilka nieudanych związków, lecz wszystko wskazuje na to, że w końcu trafił na miłość swojego życia. Od 2019 roku związany jest z Gabrielą Mierzwiak, a niedawno zakochani doczekali się bliźniąt.

Czytaj też: Bartłomiej Topa zostanie ojcem. Wraz z partnerką spodziewają się bliźniaczek

Bartłomiej Topa i Gabriela Mierzwak, premiera filmu
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Bartłomiej Topa i Gabriela Mierzwak, premiera filmu "Miasto", 24.06.2021, Warszawa

Bartłomiej Topa na zdjęciu z córeczkami

Bartłomiej Topa wraz z ukochaną starają się unikać błysku fleszy, jednak czasem zdarza im się pojawiać publicznie. Tak też było kilka tygodni temu, kiedy pojawili się na premierze filmu "Miasto", a uwagę wszystkich przykuł... ciążowy brzuszek Gabrieli Mierzwiak.

Para przyznała, że spodziewa się bliźniąt. Niedługo później na świat przyszły ich córeczki, czym Bartłomiej Topa pochwalił się na swoim Instagramie. Teraz dumny tata zamieścił nowe zdjęcie ze swoimi pociechami, z którego wynika, że doskonale sprawdza się w nowej roli, a opieka nad noworodkami nie jest mu obca. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Zobacz także: Bartłomiej Topa został ojcem bliźniaczek. To zdjęcie mówi wszystko!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.