Bartłomiej Topa pokazał nową partnerkę! Kim jest ukochana aktora?
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Bartłomiej Topa zostanie ojcem. Wraz z partnerką spodziewają się bliźniaczek

Partnerka aktora podzieliła się bardzo uroczym zdjęciem

Dorota Falkowska 25 września 2021 14:01
Bartłomiej Topa pokazał nową partnerkę! Kim jest ukochana aktora?
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Bartłomiej Topa wraz z Gabrielą Mierzwiak, już niebawem powitają na świecie dwie córeczki. Radosną nowinę przekazała partnerka aktora na swoich mediach społecznościowych. 

Bartłomiej Topa i Gabriela Mierzwiak

Bartłomiej Topa uchodzi za jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd w polskim show-biznesie. Aktor bardzo chroni swoją prywatność, ale jakiś czas temu postanowił podzielić się informacją o romantycznej relacji, jaka dzieli go z Gabrielą Mierzwiak. 

Zobacz też: Już nie ukrywają tej miłości! Bartłomiej Topa z nową partnerką na salonach

Bartłomiej Topa: była żona, synowie

Oboje mają za sobą burzliwą przeszłość i pierwsze rodzicielskie doświadczenia za sobą. Gabriela ma dwie córki, Bartłomiej Topa pełnoletniego już syna, Antoniego. Drugi syn aktora, Kajetan, urodził się z rzadką wadą serca. Aktor przeżył wielką tragedię, bowiem dziecko zmarło kilka miesięcy po narodzinach. 

Ze swoją byłą żoną, malarką Agatą Rogalską Bartłomiej Topa utrzymuje przyjacielskie relacje. "Jestem w takim momencie i Agatka też jest w takim momencie, jesteśmy w bardzo dobrej komunikacji. I nawet ostatnio spotkaliśmy się patchworkowo, co było wyjątkowe" - mówił w programie "W roli głównej".

Zobacz także: Bartłomiej Topa przeżył wielką tragedię. Syn zmarł na jego oczach

Bartłomiej Topa już wkrótce zostanie ojcem bliźniaczek

Już wkrótce ta patchworkowa rodzina powiększy się o dwie córeczki. Obecna partnerka aktora opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć z Topą. Widać już na nich wydatny ciążowy brzuszek. Hasztagi we wpisie zdradzają informację o tym, że zakochani spodziewają się nie jednego, a dwójki dzieci. Bliźniaki są w drodze, do tego wiadomo już, że będą to dziewczynki. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

bartłomiej topa zostanie ojcem
Fot. Instagram.com @gab_mierz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.