Muzyk odpowiedział czy jest szczęśliwy z młodszą partnerką. Co na to 20-latka?

Konrad Szczęsny 15 kwietnia 2019 08:57

Tym związkiem od kilku tygodni żyją wszyscy. Julia Wieniawa i Baron początkowo nie potwierdzali, że są parą: wskazywały na to jedynie zdjęcia wykonane przez paparazzi. Wszystko stało się jasne, gdy wspólną fotografię z wyjazdu na narty zamieścili na swoich profilach w mediach społecznościowych oraz gdy pojawili się razem na jednej z imprez. Teraz oboje potwierdzili łączące ich uczucie!

Baron o związku z Julią Wieniawą

W trakcie najnowszego wywiadu muzyk zespołu Afromental został zapytany, kogo będzie najbardziej podziwiał na wybiegu w trakcie pokazu, który odbywał się tego wieczoru a wzięły w nim udział osobistości polskiego show-biznesu.

„Będę oczywiście kibicował Julii Wieniawie, ale tak samo będę kibicować Julce Kuczyńskiej, mojej serdecznej koleżance. Jestem bardzo ciekawy tego wydarzenia”, odpowiedział wymijająco Baron w rozmowie z dziennikarzem Wideoportalu.pl.

W końcu padło bezpośrednie pytanie czy jest szczęśliwy u boku Julii Wieniawy.

„Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również”, odparł już bardzo szczerze artysta.

Julia Wieniawa o związku z Baronem

Na tej samej imprezie o relację z Baronem zapytano również 20-letnią aktorkę. Z racji tego, że pojawili się na niej wspólnie, autorka hitu Nie muszę postanowiła bez ogródek odnieść się do krążących w mediach informacji, że łączy ich znacznie więcej niż przyjaźń...

„To bardzo fajny człowiek. Mamy się ku sobie”, zwierzyła się w rozmowie z serwisem PrzeAmbitni.pl.

Ich wspólne zdjęcia z tej imprezy możesz zobaczyć w galerii. Pasują do siebie?  

1/5
Julia Wieniawa i Baron
Copyright @TRICOLORS/East News
1/5

Julia Wieniawa spotyka się z Baronem prawdopodobnie od stycznia tego roku.

2/5
Julia Wieniawa i Baron
Copyright @TRICOLORS/East News
2/5

Julia Wieniawa jest młodsza od Barona o 15 lat.

3/5
Julia Wieniawa i Baron
Copyright @TRICOLORS/East News
3/5

Julia Wieniawa i Baron w minionym tygodniu po raz pierwszy pojawili się razem na salonach w trakcie jednej z imprez...

4/5
Julia Wieniawa i Baron
Copyright @TRICOLORS/East News
4/5

Julia Wieniawa przyznała w wywiadzie, że „mają się ku sobie”.

5/5
Julia Wieniawa i Baron
Copyright @TRICOLORS/East News
5/5

Baron, pytany o związek z Julią odparł natomiast, że „każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również”.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?