O TYM SIĘ MÓWI

Baron po raz pierwszy szczerze o związku z Julią Wieniawą! 

Muzyk odpowiedział czy jest szczęśliwy z młodszą partnerką. Co na to 20-latka?

Konrad Szczęsny 15 kwietnia 2019 08:57

Tym związkiem od kilku tygodni żyją wszyscy. Julia Wieniawa i Baron początkowo nie potwierdzali, że są parą: wskazywały na to jedynie zdjęcia wykonane przez paparazzi. Wszystko stało się jasne, gdy wspólną fotografię z wyjazdu na narty zamieścili na swoich profilach w mediach społecznościowych oraz gdy pojawili się razem na jednej z imprez. Teraz oboje potwierdzili łączące ich uczucie!

Baron o związku z Julią Wieniawą

W trakcie najnowszego wywiadu muzyk zespołu Afromental został zapytany, kogo będzie najbardziej podziwiał na wybiegu w trakcie pokazu, który odbywał się tego wieczoru a wzięły w nim udział osobistości polskiego show-biznesu.

„Będę oczywiście kibicował Julii Wieniawie, ale tak samo będę kibicować Julce Kuczyńskiej, mojej serdecznej koleżance. Jestem bardzo ciekawy tego wydarzenia”, odpowiedział wymijająco Baron w rozmowie z dziennikarzem Wideoportalu.pl.

W końcu padło bezpośrednie pytanie czy jest szczęśliwy u boku Julii Wieniawy.

„Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również”, odparł już bardzo szczerze artysta.

Julia Wieniawa o związku z Baronem

Na tej samej imprezie o relację z Baronem zapytano również 20-letnią aktorkę. Z racji tego, że pojawili się na niej wspólnie, autorka hitu Nie muszę postanowiła bez ogródek odnieść się do krążących w mediach informacji, że łączy ich znacznie więcej niż przyjaźń...

„To bardzo fajny człowiek. Mamy się ku sobie”, zwierzyła się w rozmowie z serwisem PrzeAmbitni.pl.

Ich wspólne zdjęcia z tej imprezy możesz zobaczyć w galerii. Pasują do siebie?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.