O TYM SIĘ MÓWI

Baron po raz pierwszy szczerze o związku z Julią Wieniawą! 

Muzyk odpowiedział czy jest szczęśliwy z młodszą partnerką. Co na to 20-latka?

Konrad Szczęsny 15 kwietnia 2019 08:57

Tym związkiem od kilku tygodni żyją wszyscy. Julia Wieniawa i Baron początkowo nie potwierdzali, że są parą: wskazywały na to jedynie zdjęcia wykonane przez paparazzi. Wszystko stało się jasne, gdy wspólną fotografię z wyjazdu na narty zamieścili na swoich profilach w mediach społecznościowych oraz gdy pojawili się razem na jednej z imprez. Teraz oboje potwierdzili łączące ich uczucie!

Baron o związku z Julią Wieniawą

W trakcie najnowszego wywiadu muzyk zespołu Afromental został zapytany, kogo będzie najbardziej podziwiał na wybiegu w trakcie pokazu, który odbywał się tego wieczoru a wzięły w nim udział osobistości polskiego show-biznesu.

„Będę oczywiście kibicował Julii Wieniawie, ale tak samo będę kibicować Julce Kuczyńskiej, mojej serdecznej koleżance. Jestem bardzo ciekawy tego wydarzenia”, odpowiedział wymijająco Baron w rozmowie z dziennikarzem Wideoportalu.pl.

W końcu padło bezpośrednie pytanie czy jest szczęśliwy u boku Julii Wieniawy.

„Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również”, odparł już bardzo szczerze artysta.

Julia Wieniawa o związku z Baronem

Na tej samej imprezie o relację z Baronem zapytano również 20-letnią aktorkę. Z racji tego, że pojawili się na niej wspólnie, autorka hitu Nie muszę postanowiła bez ogródek odnieść się do krążących w mediach informacji, że łączy ich znacznie więcej niż przyjaźń...

„To bardzo fajny człowiek. Mamy się ku sobie”, zwierzyła się w rozmowie z serwisem PrzeAmbitni.pl.

Ich wspólne zdjęcia z tej imprezy możesz zobaczyć w galerii. Pasują do siebie?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.