Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ SIĘ MÓWI

Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w The Voice of Poland

To prawdziwe zaskoczenie dla fanów programu!

Olga Figaszewska 1 lipca 2019 12:25
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan odeszła z TVP. Gwiazda straciła rolę prowadzącej aż w trzech programach. Władze stacji prowadzą już rozmowy z osobami, które pojawią się na jej miejscu. Wiadomo już, kto zastąpi aktorkę w The Voice of Poland!

Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z TVP

Mówi się, że aktorka straciła pracę z uwagi na poglądy polityczne i wsparcie środowiska LGBT.  Kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan wydała oświadczenie, w którym zaznaczyła, że zawsze maksymalnie angażowała się w swoją pracę.

„Dawałam z siebie, ile tylko mogłam! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem”, napisała na Instagramie.

Gwiazda podziękowała wszystkim kolegom z planów produkcyjnych, publiczności, a także władzom TVP. „(…) mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy”, dodała.

Ale w ostatniej części oświadczenia gwiazda nie ukrywała już swojego rozczarowania. „Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób, niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji”, zakończyła.

Kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w The Voice of Poland

Dla fanów programów rozrywkowych Telewizji Polskiej to ogromny cios. Władze stacji już prowadzą rozmowy z osobami, które mogłyby zastąpić Barbarę Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Jak donosi Party wybór padł na Marcelinę Zawadzką, która najprawdopodobniej zostanie nową gospodynią show. Czy to ją zobaczymy u boku Tomasza Kammela i Macieja Musiała. Z kolei w The Voice Kids miejsce Barbary Kurdej-Szatan ma zastąpić Ida Nowakowska. 

Stylizacje gwiazd, Sylwester 2018/2019: Barbara Kurdej-Szatan
Fot. Mieszko Piętka,Michał Baranowski/AKPA

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.