Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Barbara Kurdej-Szatan przywitała nowego członka rodziny: „Zwariowaliśmy ze szczęścia!”

Zobaczcie urocze zdjęcie

Sabina Zięba 23 czerwca 2020 09:05
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Na początku maja Barbara i Rafał Szatanowie oficjalnie poinformowali fanów, że spodziewają się kolejnego dziecka. Choć już wcześniej pojawiały się plotki na ten temat, para jak najdłużej chciała trzymać wiadomość w tajemnicy i cieszyć się własnym szczęściem - wiadomo bowiem, że o następną pociechę starali się od wielu lat. Ku zaskoczeniu obserwatorów, aktorka dodała właśnie w mediach społecznościowych urocze zdjęcie i ogłosiła radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się, że ich rodzina powiększy się tak szybko!

Rodzina Basi Kurdej-Szatan się powiększyła

Basia Kurdej-Szatan chciała mieć kolejne dziecko już od dłuższego czasu. Na drodze do spełnienia tego marzenia stała jednak jej choroba. W wywiadzie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz sama mówiła: ,,Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć”. O drugiej ciąży poinformowali media, gdy aktorka była już w 5. miesiącu. Wcześniej nie chcieli o niej mówić, by nie zapeszyć szczęśliwej wiadomości. Od tamtej pory czynią przygotowania do powitania kolejnego członka rodziny, a córka Szatanów, Hania, nie ukrywa swojej ekscytacji. Choć do terminu porodu zostało jeszcze trochę czasu... ich gromadka już się powiększyła!

W poniedziałkowy wieczór 22 czerwca, Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością na Instagramie. Opublikowała fotografię z nowym członkiem rodziny, którym jest... przeurocza suczka o imieniu Betty. 

Wiadomo, że psiak ma niecałe dwa miesiące i wprowadził dużo radości do domu aktorki. Buldog francuski w szybkim czasie skradł jej serce, a także Rafała Szatana oraz ich córeczki. 

Pod zdjęciem Basia napisała: „Nasza nowa domowniczka. Oto księżniczka Betty. Zwariowaliśmy ze szczęścia!”, czym wywołała entuzjazm wśród obserwatorów. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych miłośników zwierząt.

Zobaczcie to urocze zdjęcie! Wam również podoba się Betty?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.