Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Klimas wyprawiła przepiękny baby shower! Były łzy wzruszenia...

Impreza odbyła się w ulubionej restauracji gwiazd w Warszawie

Rafał Kowalski 25 maja 2019 10:04

Po cichym ślubie w 2018 roku, Natalia Klimas postanowiła powiększyć swoją rodzinę. W marcu okazało się, że aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Z kolei wczoraj odbyło się baby shower - impreza dla przyszłej mamy i jej przyjaciółek, podczas której wszystkie świętowały zbliżający się poród maluszka.

Zdjęcia z baby shower u Natalii Klimas

Szczęśliwa aktorka zorganizowała przyjęcie w restauracji, która  w Warszawie jest nazywana ulubionym miejscem gwiazd. Goście nie zawiedli. „Wczoraj był mój baby shower i nie zapomnę tego wieczoru na długi czas. Było Nas 25 cudownych kobiet. Jedne zerwały się z teatru, żeby ze mną świętować, drugie zostawiły w domach kilkutygodniowe maluchy, trzecie przeorganizowały cały tydzień. Dotarły wszystkie!!!!! Ilość serdeczności i miłości (o obłędnych prezentach nie wspomnę) jaką wczoraj otrzymałam, przerosła moje najśmielsze oczekiwania", napisała Natalia Klimas na Instagramie.

Dalej dodała, że w pewnym momencie w jej oczach pojawiły się nawet łzy. „Moja najdroższa @missake wszystko zorganizowala razem z @karolinaferenstein_krasko która jeszcze walnęła taką przemowę, że się popłakałam. Nie miałam czasu i byłam zbyt rozemocjonowana, żeby zrobić sobie ze wszystkimi zdjęcia, ale nie zawsze to jest najważniejsze, prawda? A teraz czekamy na Zuzię!”, dokończyła wpis aktorka.

My też czekamy na narodziny jej córeczki i życzymy dużo zdrowia! A Was zachęcamy do odwiedzenia galerii. Tam znajdziecie wiele zdjęć z pięknego przyjęcia. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.