O TYM SIĘ MÓWI

Tak wyglądało baby shower Małgorzaty Sochy! Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Aktorka urodzi lada dzień

Konrad Szczęsny 10 lipca 2018 08:30

Aktorka zamieściła na Instagramie serię uroczych zdjęć z baby shower przed narodzinami trzeciego dziecka. Małgorzata Socha, według internautów, zdradziła przy okazji jego płeć i zadeklarowała, że... nie planuje już zachodzić w ciążę!

Baby shower Małgorzaty Sochy – zdjęcia z Instagrama

Na przyjęciu nie zabrakło przyjaciółek aktorki, Katarzyny Zielińskiej oraz Agnieszki Sienkiewicz. Paniom dopisywał świetny humor, nie zabrakło także wielu uroczych prezentów dla dziecka, które pojawi się na świecie za kilka tygodni. Jednak to, co najbardziej zaskoczyło fanów gwiazdy, to podpis pod fotografiami!

„Mój pierwszy i ostatni baby shower ;). Co to był za cudowny wieczór! Dziękuję Wam, Dziewczyny, że byłyście ze mną, to było dla mnie bardzo ważne. Dałyście mi siłę i ogromną dawkę pozytywnej energii. A wszystkim sceptykom polecam taką energetyczną imprezę”, podkreśliła rozemocjonowana Małgorzata Socha.

Czy to oznacza, że gwiazda i jej mąż nie planują już więcej dzieci? A może to jedynie ironia?

Płeć trzeciego dziecka Małgorzaty Sochy

Przy okazji baby shower internauci zawsze zwracają uwagę na kolorystykę, w jakiej utrzymane jest przyjęcie. Po nim starają się odgadnąć płeć nienarodzonego dziecka. Według nich wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Socha już niebawem powita na świecie synka! Nie zgadzałoby się to jednak z wcześniejszymi informacji, jakoby aktorka i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, spodziewali się trzeciej córki.

Przypomnijmy, że gwiazda wraz z mężem wychowują już dwie córki: pięcioletnią Zosię i półtoraroczną Basię. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że marzy o dużej rodzinie. „Jak się ma pierwsze dziecko to się myśli o drugim”, mówiła po narodzinach pierwszej pociechy.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia z baby shower aktorki  

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!