Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Apoloniusz Tajner martwi się o córkę i ma żal do Michała Wiśniewskiego...

„Mówi, że nie ręczy za siebie”

Weronika Kostyra 21 marca 2019 08:41
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego już niedługo będzie prawdopodobnie należało do przeszłości. Jego żona poinformowała, że wokalista złożył pozew rozwodowy. Do końca miała na dzieję, że ich związek uda się uratować. Nie ukrywa tego, że przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Sytuacja bardzo martwi jej ojca, Apoloniusza Tajnera. Były trener polskich skoczków narciarskich ma żal do swojego zięcia za to, że skrzywdził jego córkę.

Ojciec Dominiki Tajner ma żal do Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner bardzo przeżyła rozstanie z mężem. Mimo tego, że para przeżywała kryzys, ostateczna decyzja męża zaskoczyła ją. Potrzebuje teraz czasu, żeby wszystko sobie poukładać. Wspiera ją w tym ojciec. Okazuje się, że Apoloniusz Tajner od początku miał wątpliwości co do ukochanego córki. „Apoloniusz ostrzegał Dominikę przed ślubem. Mówił jej, że małżeństwo z Michałem jest ryzykowne. Niestety córka nie chciała go słuchać. Apoloniuszowi nie zostało nic innego, jak zaakceptować nowego zięcia”, poinformował Fakt.

Teraz, siedem lat po ślubie jego przeczucie okazało się prawdziwe. Ojciec Dominiki Tajner jest wściekły i chciał spotkać się z Michałem Wiśniewskim, by powiedzieć mu, co o nim myśli. „Mówi, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim. Gdy dowiedział się o rozwodzie, chciał nawet się z nim skonfrontować, ale Dominika odwiodła tatę od tego pomysłu. Bała się karczemnej awantury, bo zarówno Apoloniusz, jak i Michał są bardzo porywczymi osobami”, powiedział informator.

Na szczęście udało się uniknąć otwartego konfliktu. Dominika Tajner wyprowadziła się już z domu, w którym mieszkała z byłym mężem. Wszystko wskazuje na to, że niebawem podpiszą dokumenty rozwodowe i ich małżeństwo stanie się wspomnieniem. 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.