ZE ŚWIATA TELEWIZJI

13-latek zachwycił jurorów The Voice Kids. To najlepszy cover przeboju Adele jaki słyszeliśmy!

Poznajcie bliżej Antka Szydłowskiego

Rafał Kowalski 18 stycznia 2020 16:45

Antek Szydłowski – to o nim będzie głośno po dzisiejszym odcinku programu The Voice Kids. 13-latek z Myślenic zaczął swoją przygodę ze śpiewaniem niedawno, ale już wiemy, że odwrócił w show TVP2 wszystkie jurorskie fotele. Poznajcie bliżej przez dolnego i czarującego Antoniego oraz zobaczcie fragment jego coveru Hello, który wykona w Voice Kids.

Antek Szydłowski z TheVoice Kids w piosence Adele Hello. Kim jest 13-latek?

Występ, który zachwycił każdego z jurorów Voice Kids będzie można obejrzeć dziś po 20:05 w telewizyjnej Dwójce. „Twój głos jest niesamowicie mocny. Masz ozdobniki, które nie mają prawa pojawić się po czterech miesiącach śpiewania”, mówił do chłopca Dawid Kwiatkowski. Z kolei Cleo, która odwróciła się jako pierwsza, przyznała, że Antek ma olbrzymi talent.

Co ciekawe, to nie muzyka była pierwszą pasją 13-latka. Najpierw był teatr. Do zamiłowania do śpiewania, młodzieniec musiał dojrzeć. „Śpiewam naprawdę krótko, prawie nikt o tym nie wie. […] Zaczęło się to w marcu, gdy przyszedłem na lekcję śpiewu do pani Edyty Olesik z piosenką, którą sobie wybrałem w ostatniej chwili. Było to właśnie Hello. Ona wzięła mnie pod swoje skrzydła, a Adele dziś bardzo podziwiam za twórczość”, mówił zdolny nastolatek portalowi Myślenice iTV.

Antek Szydłowski przyznał w tym samym wywiadzie, że może rozwijać swoją karierę dzięki bliskim. „Mam niesamowicie wiele wsparcia u rodziców. Dzięki nim mogłem postawić pierwsze kroki w muzycznym świecie. Jeździli ze mną do Warszawy, z powrotem, oczekiwali kilkanaście godzin. Dla mnie to absurdalne wręcz, podziwiam ich niesamowicie. Ich postawa mnie porusza”, wytłumaczył uczestnik Voice Kids.

A jak tata Antoniego pamięta udział syna w hitowym show? „Castingi same w sobie były dla niego loterią, jako że w tygodniu poprzedzającym, zmagał się z zapaleniem tchawicy. Mimo kilku małych przeciwności, zdecydowały one, o zakwalifikowaniu do tzw. Blind Auditions, czyli przesłuchań w ciemno! Marzenie stało się faktem i w nadchodzącą sobotę zrealizuje się w 100%!”, odpowiadał Marcin Szydłowski portalowi Myślenice iTV.

Antek Szydłowski na Instagramie - konto

Antoniego znajdziecie na Instagramie pod nickiem Ant_Szy. Na ten moment chłopca obserwuje 1030 osób.

Jesteśmy oczarowani występem Antka. Zobaczcie fragment jego występu z Hello – też słyszycie miesjcami Adele? Ciarki w refrenie gwarantowane. Trzymamy za młodego artystę kciuki! 

Antek Szydłowski, Voice Kids, cover Adele
Fot. Screen z YouTube

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.