ZE ŚWIATA TELEWIZJI

13-latek zachwycił jurorów The Voice Kids. To najlepszy cover przeboju Adele jaki słyszeliśmy!

Poznajcie bliżej Antka Szydłowskiego

Rafał Kowalski 18 stycznia 2020 16:45

Antek Szydłowski – to o nim będzie głośno po dzisiejszym odcinku programu The Voice Kids. 13-latek z Myślenic zaczął swoją przygodę ze śpiewaniem niedawno, ale już wiemy, że odwrócił w show TVP2 wszystkie jurorskie fotele. Poznajcie bliżej przez dolnego i czarującego Antoniego oraz zobaczcie fragment jego coveru Hello, który wykona w Voice Kids.

Antek Szydłowski z TheVoice Kids w piosence Adele Hello. Kim jest 13-latek?

Występ, który zachwycił każdego z jurorów Voice Kids będzie można obejrzeć dziś po 20:05 w telewizyjnej Dwójce. „Twój głos jest niesamowicie mocny. Masz ozdobniki, które nie mają prawa pojawić się po czterech miesiącach śpiewania”, mówił do chłopca Dawid Kwiatkowski. Z kolei Cleo, która odwróciła się jako pierwsza, przyznała, że Antek ma olbrzymi talent.

Co ciekawe, to nie muzyka była pierwszą pasją 13-latka. Najpierw był teatr. Do zamiłowania do śpiewania, młodzieniec musiał dojrzeć. „Śpiewam naprawdę krótko, prawie nikt o tym nie wie. […] Zaczęło się to w marcu, gdy przyszedłem na lekcję śpiewu do pani Edyty Olesik z piosenką, którą sobie wybrałem w ostatniej chwili. Było to właśnie Hello. Ona wzięła mnie pod swoje skrzydła, a Adele dziś bardzo podziwiam za twórczość”, mówił zdolny nastolatek portalowi Myślenice iTV.

Antek Szydłowski przyznał w tym samym wywiadzie, że może rozwijać swoją karierę dzięki bliskim. „Mam niesamowicie wiele wsparcia u rodziców. Dzięki nim mogłem postawić pierwsze kroki w muzycznym świecie. Jeździli ze mną do Warszawy, z powrotem, oczekiwali kilkanaście godzin. Dla mnie to absurdalne wręcz, podziwiam ich niesamowicie. Ich postawa mnie porusza”, wytłumaczył uczestnik Voice Kids.

A jak tata Antoniego pamięta udział syna w hitowym show? „Castingi same w sobie były dla niego loterią, jako że w tygodniu poprzedzającym, zmagał się z zapaleniem tchawicy. Mimo kilku małych przeciwności, zdecydowały one, o zakwalifikowaniu do tzw. Blind Auditions, czyli przesłuchań w ciemno! Marzenie stało się faktem i w nadchodzącą sobotę zrealizuje się w 100%!”, odpowiadał Marcin Szydłowski portalowi Myślenice iTV.

Antek Szydłowski na Instagramie - konto

Antoniego znajdziecie na Instagramie pod nickiem Ant_Szy. Na ten moment chłopca obserwuje 1030 osób.

Jesteśmy oczarowani występem Antka. Zobaczcie fragment jego występu z Hello – też słyszycie miesjcami Adele? Ciarki w refrenie gwarantowane. Trzymamy za młodego artystę kciuki! 

Antek Szydłowski, Voice Kids, cover Adele
Fot. Screen z YouTube

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.