Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki internautów! Poszło o jedno zdjęcie...

Trzyma na nim swoją malutką córeczkę

Gabriela Czernecka 2 stycznia 2019 07:52
Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska

Zdjęcie Ani Wendzikowskiej, która trzyma swoją malutką córeczkę w nosidełku oburzyło internautów. Prezenterka przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Dwa miesiące temu po raz drugi została mamą, ale niestety rozstała się z ojcem swojego dziecka. Choć wsparcia na co dzień udzielają jej przyjaciele i rodzina, gwieździe z pewnością jak każdej samotnej mamie nie jest lekko. Z pewnością łatwiej nie będzie, gdy dziennikarka przeczyta najnowsze komentarze pod swoim zdjęciem. Na Anię Wendzikowską wylała się fala krytyki! O co poszło?

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki

Dwa miesiące temu Anna Wendzikowska po raz drugi została mamą. Dziennikarka chętnie chwali się w sieci zdjęciami córeczek - Kornelii i Antoniny. Kilka dni temu na jej Instagramie pojawiła się fotografia z młodszą córką. Gwiazda pokazała, w jakim nosidełku trzyma Antoninę. I to wystarczyło. Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja!

Ania Wendzikowska została skrytykowana za to, że zdaniem internautów krzywdzi córkę, gdyż dopóki ta sama nie siada, nie powinna być trzymana w nosidełku. Jeden z komentujących napisał, że  nosidełka nie są odpowiednie dla tak małego dziecka, a ona je tylko krzywdzi. Więcej, zaczęły pojawiać się głosy, że gwiazda dla reklamy produktu jest w stanie narazić życie swojego malucha. 

„Dopóki samodzielnie nie siedzi zaleca się chustę. Także bardzo mocno się dziwię, że Pani Ania nosi takie maleństwo w nosidle”, „Zdecydowanie za malutkie dzieciątko”, „Nie nosimy w nosidłach dopóki dziecko samo nie usiądzie, doradzają inne młode mamy.  Pojawiają się jednak także głosy, stające w obronie Ani Wendzikowskiej. 

Część internautek napisała, że są różne modele nosideł i część z nich nadaje się już dla noworodków. „Są nosidła przystosowane specjalnie dla noworodków (mają odpowiednią wkładkę). Wszystko zależy od modelu”, pisze jedna z młodych mam. A Wy, jak uważacie - czy faktycznie jest o co robić awanturę?  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.