Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Wendzikowska została mamą po raz drugi! Chłopiec czy dziewczynka?

Znamy także imię maleństwa

Rafał Kowalski 30 października 2018 14:43
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Przez ostatnie miesiące Anna Wendzikowska bardzo chętnie dzieliła się ze swoimi wielbicielami zdjęciami z drugiej ciąży. Kolejne fotografie regularnie trafiały na Instagrama dziennikarki TVN, jednak o najważniejszej informacji gwiazda fanów nie poinformowała… Okazuje się, że Anna Wendzikowska już urodziła!

Drugie dziecko Ani Wendzikowskiej – jak ma na imię?

Według portalu Jastrząb Post Anna Wendzikowska urodziła swoje drugie dziecko trzy dni temu. Gwiazda, która z poprzedniego związku ma już córkę Kornelię, nadała maleństwu imię Antonina. Informator portalu zdradził również, gdzie odbył się poród noworodka. „Ania urodziła córkę Antosię w prywatnym szpitalu na Wilanowie. Mama i dziewczynka czują się świetnie”, wyznało źródło redakcji Jastrząb Post.

Ojcem dziecka jest Jan Bazyl, z którym według Faktu dziennikarka związana jest już prawie dwa lata. Według informatora dziennika Jan Bazyl jest prezesem zarządu jednej z dużych spółek inwestycyjnych.  „Wraz z Anią wpadli na siebie w jednej z modnych warszawskich restauracji, z którą on jest związany biznesowo", twierdził w styczniu 2017 roku informator gazety. 

Przypomnijmy, że o drugiej ciąży Anna Wendzikowska poinformowała w sieci w czerwcu. „Nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać. Będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie”, napisała wtedy.

Jeżeli informacja o przyjściu na świat drugiej córeczki jest prawdziwa, to nie wiemy, dlaczego dziennikarka nie podzieliła się nią ze swoimi fanami. Być może dłużej chciała się nacieszyć maleństwem sama. Co ciekawe, w chwili, gdy portal Jastrząb Post poinformował o radosnej nowinie, na Instagramie Anny Wendzikowskiej pojawiło się kolejne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem…

Po informacjach zebranych przez dziennikarzy możemy je chyba uznać za nieaktualne, a Annie serdecznie pogratulować! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨ #loveandlight @fotoroko

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.