Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @anna.wendzikowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Zbulwersowana fanka skrytykowała Annę Wendzikowską! Dziennikarka zaskakująco odpowiedziała

Mistrzyni ciętej riposty?

Konrad Szczęsny 9 sierpnia 2020 18:16
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @anna.wendzikowska

Wzbudza duże zainteresowanie, jest aktywna w mediach społecznościowych i nie obawia się konfrontacji! Anna Wendzikowska zamieściła zdjęcie z wakacji, które spędza z córeczkami na Zakynthos. Nie przypadło ono do gustu jednej ze zgryźliwych fanek. Po komentarzu, który napisała, nie musiała zbyt długo czekać na stanowczą odpowiedź dziennikarki „Dzień Dobry TVN”!

Zgryźliwa fanka sceptycznie o stroju kąpielowym Anny Wendzikowskiej

Odkąd Anna Wendzikowska definitywnie rozstała się z Janem Bazylem, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Stara się jednak nie przejmować tym, co wydarzyło się w jej życiu i realizuje się zarówno zawodowo, jak i prywatnie – jako matka.

Obecnie gwiazda TVN wypoczywa wraz z córkami, 5-letnią Kornelią i 2-letnią Antoniną, na greckiej wyspie Zakynthos. Pobyt relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczając pełne czułości zdjęcia.

Jedno z nich wywołało szczególne zainteresowanie fanów. Dziennikarka poinformowała w podpisie, że w sklepie zakupiła trzy dmuchane flamingi, aby żadnen członek rodziny nie czuł się pokrzywdzony. 

„No dobra, przyznam się Wam, trudno. Wyprawa do sklepu na plaży skończyła się tak, że każda z nas ma po flamingu. Co poradzić?”, podpisała rozbawiona fotografię.

Anna Wendzikowska pozuje na niej w mocno wyciętym w okolicach bikini stroju kąpielowym. Krój stylizacji ewidentnie nie przypadł do gustu jednej z fanek...

„Z dziećmi w takim stroju... Niesmaczne”, napisała zkwaszona internautka.

Anna Wendzikowska odpowiedziała złośliwej fance

Na odpowiedź gwiazdy „Dzień Dobry TVN” nie trzeba było długo czekać. Postanowiła bardzo stanowczo odpowiedzieć zniesmaczonej fance i... wywołała kolejne kontrowersje! Wyznała bowiem, że zdarza jej się przechadzać w domu przy córkach w stroju Ewy...

„Powiem ani coś bardziej niesmacznego: w domu zdarza się, że dzieci widzą mnie nago”, zripostowała Anna Wendzikowska.

Celna uwaga? Fani nie mają co do tego wątpliwości i gratulują dziennikarce kreatywnej i mocnej odpowiedzi!  

Anna Wendzikowska przebywa wraz z córkami na Zakynthos, greckiej wyspie:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.