Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @anna.wendzikowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Zbulwersowana fanka skrytykowała Annę Wendzikowską! Dziennikarka zaskakująco odpowiedziała

Mistrzyni ciętej riposty?

Konrad Szczęsny 9 sierpnia 2020 18:16
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @anna.wendzikowska

Wzbudza duże zainteresowanie, jest aktywna w mediach społecznościowych i nie obawia się konfrontacji! Anna Wendzikowska zamieściła zdjęcie z wakacji, które spędza z córeczkami na Zakynthos. Nie przypadło ono do gustu jednej ze zgryźliwych fanek. Po komentarzu, który napisała, nie musiała zbyt długo czekać na stanowczą odpowiedź dziennikarki „Dzień Dobry TVN”!

Zgryźliwa fanka sceptycznie o stroju kąpielowym Anny Wendzikowskiej

Odkąd Anna Wendzikowska definitywnie rozstała się z Janem Bazylem, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Stara się jednak nie przejmować tym, co wydarzyło się w jej życiu i realizuje się zarówno zawodowo, jak i prywatnie – jako matka.

Obecnie gwiazda TVN wypoczywa wraz z córkami, 5-letnią Kornelią i 2-letnią Antoniną, na greckiej wyspie Zakynthos. Pobyt relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczając pełne czułości zdjęcia.

Jedno z nich wywołało szczególne zainteresowanie fanów. Dziennikarka poinformowała w podpisie, że w sklepie zakupiła trzy dmuchane flamingi, aby żadnen członek rodziny nie czuł się pokrzywdzony. 

„No dobra, przyznam się Wam, trudno. Wyprawa do sklepu na plaży skończyła się tak, że każda z nas ma po flamingu. Co poradzić?”, podpisała rozbawiona fotografię.

Anna Wendzikowska pozuje na niej w mocno wyciętym w okolicach bikini stroju kąpielowym. Krój stylizacji ewidentnie nie przypadł do gustu jednej z fanek...

„Z dziećmi w takim stroju... Niesmaczne”, napisała zkwaszona internautka.

Anna Wendzikowska odpowiedziała złośliwej fance

Na odpowiedź gwiazdy „Dzień Dobry TVN” nie trzeba było długo czekać. Postanowiła bardzo stanowczo odpowiedzieć zniesmaczonej fance i... wywołała kolejne kontrowersje! Wyznała bowiem, że zdarza jej się przechadzać w domu przy córkach w stroju Ewy...

„Powiem ani coś bardziej niesmacznego: w domu zdarza się, że dzieci widzą mnie nago”, zripostowała Anna Wendzikowska.

Celna uwaga? Fani nie mają co do tego wątpliwości i gratulują dziennikarce kreatywnej i mocnej odpowiedzi!  

Anna Wendzikowska przebywa wraz z córkami na Zakynthos, greckiej wyspie:

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.