Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska jest znów zakochana?! 

Dziennikarka odnalazła szczęście?

Redakcja VIVA! 13 października 2020 16:49
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska odnalazła miłość? Dziennikarka kilka miesięcy temu poinformwała fanów o trudym okresie w jej życiu. W poruszających słowach wyznała, że rozstała się z Janem Bazylem. Jak podał teraz jeden z tygodników, gwiazda nie przestała wierzyć w miłość i otworzyła się na nowe uczucie. 

Anna Wendzikowska jest zakochana?

W życiu zawodowym jest spełnioną dziennikarką. Wciąż biegnie za marzeniami, rozwija się i ma grono wiernych fanów. W życiu prywatnym doświadcza trudnych momentów. Anna Wendzikowska ma za sobą związek z wokalistą zespołu Audiofeels, Patrykiem Ignaczakiem, ojcem jej pierwszej córki, Kornelii. W 2017 roku w jej życiu pojawił się biznesmen, Jan Bazyl. Rok później przyszła na świat Antonina. Ich związek przeżywał wzloty i upadki. Kiedy wydawało się, że pokonali największe kryzysy i wspólnie myślą poważnie o przyszłości, nastąpił nieoczekiwany koniec. 

Dziennikarka zamieściła wtedy w sieci poruszające nagranie. Nie ukrywała, że jest jej bardzo ciężko, ale mimo wszystkich wydarzeni, stara się skupiać na pozytywach. Siły dodawała jej obecność cudownych i mądrych córeczek. „Staram się z nadzieją patrzeć w przyszłość, że teraz będzie już tylko lepiej”, mówiła wówczas.

Później w rozmowie z Fleszem wyznała: „Zostałam nauczona, żeby żyć tak, jak chcę, i nie przejmować się opiniami. Rozstanie było cenną lekcją życia w pojedynkę, bycia samowystarczalną – i emocjonalnie, i logistycznie czy finansowo”.

Czy gwiazda otworzy się na miłość? Jak podaje Twoje Imperium, Anna Wendzikowska miała się pojawić na randce z tajemniczym mężczyzną. Tygodnik opublikował zdjęcia pary. Dziennikarka miała spędzić ze swoim towarzyszem miły czas w jednej z warszawskich restauracji. Podobno para opuściła lokal około godziny czwartej nad ranem.

„Mimo późnej pory Anna Wendzikowska najwyraźniej uznała, że świt również chce przywitać w towarzystwie tego mężczyzny”, czytamy w tygodniku.

Czy Anna Wendzikowska odnalazła miłość? Dziennikarka nie potwierdziła tych informacji. Życzymy jej dużo szczęścia! 

Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @anna.wendzikowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

how lucky am I? 🤩 #lovesofmylife #momoftwo #sundaymood

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.