Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Z życia gwiazd

Anna Mucha świętuje 10. urodziny córki. Zamieściła wzruszający post na Instagramie

Tort Stefanii był naprawdę imponujący!

Marta Nawacka 29 listopada 2021 07:53
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Od lat z powodzeniem łączy karierę z macierzyństwem. Anna Mucha jest mamą dwójki dzieci, a przy tym wciąż spełnia się zawodowo. Wraz z byłym partnerem, Marcelem Sorą, wychowuje 7-letniego synka Teodora i 10-letnią córkę Stefanię. Starsza pociecha aktorki właśnie obchodziła 10. urodziny, czym dumna mama podzieliła się na Instagramie.

Anna Mucha – życie prywatne

Anna Mucha  razem z producentem telewizyjnym Marcelem Sorą doczekali się dwójki uroczych dzieci: 10-letniej Stefanii i 7-letniego Teodora. Mimo rozstania byli partnerzy utrzymują przyjacielskie relacje, a wszystko to dla dobra pociech. Choć aktorka chętnie opowiada o swoich dzieciach oraz o tym, co myśli o macierzyństwie, to niezwykle mocno chroni prywatność córki i syna, nie pokazując ich wizerunku w internecie. Kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych kobieta wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje twarzy swoich dzieci.

„Nie pokazuję dzieci w necie, bo chcę chronić ich prywatność, jest to nasza wspólna(!), świadoma decyzja. czasem zazdroszczę innym widząc jak chętnie chwalą się wspólnym czasem i tą największa miłością... czasem sama bym chciała, ale ze względu na moją pracę i to, że czasem sama spotykam się hejtem – chcę im za wszelką cenę tego oszczędzić… Bo net bywa okrutny… nie uchronimy ich… choćbyśmy zrobili wszystko i nie wiem jak się starali… nie uchronimy ich przed głupotą, przed zawiścią, zazdrością, bezinteresownym hejtem. nie uchronimy, nie zmienimy tego świata. możemy tylko zrobić wiele (wszystko), żeby nasze Dzieci nie były nieszczęśliwe, sfrustrowane, czy agresywne… żeby same nie były hejterami”, pisała Anna Mucha na Instagramie.

Czytaj też: Anna Mucha szczerze o byciu mamą: „Ciągły strach, codzienna obawa o moje Dzieci”

Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha w sesji dla magazynu VIVA!, 2018 rok

Anna Mucha świętuje 10. urodziny córki

Tym razem na swoim profilu na Instagramie aktorka zamieściła wyjątkowe zdjęcie, na którym pozuje będąc w ciąży. Taka podróż w przeszłość miała szczególne znaczenie dla Anny Muchy, gdyż właśnie tego dnia jej córka Stefania obchodziła 10. urodziny. Pod fotografią napisała kilka pięknych słów skierowanych do swojej pociechy. „10 lat temu … Gdzieś mniej więcej w tym czasie przyszła na świat Ona i wszystko zmieniła. Córeczko! Dziękuje, że jesteś, dziękuje, że wybrałaś sobie mnie na Mamę. Mam najwspanialszą Córkę na świecie ! A dziś – świętujemy”.

Anna Mucha zorganizowała córce wyjątkowe przyjęcie urodzinowe, na którym pojawiła się również Barbara Kurdej-Szatan. Mała Stefania jest wielbicielką czytania, a aktorka sprawiła jej piękny tort w kształcie ułożonych na sobie książek. Dziewczynce życzymy wszystkiego najlepszego!  

Zobacz także: Anna Mucha została umalowana i wystylizowana przez 10-letnią córeczkę!

Anna Mucha Instagram
Fot. Anna Mucha Instagram/@taannamucha

Anna Mucha Instagram/@taannamucha

Anna Mucha Instagram
Fot. Anna Mucha Instagram/@taannamucha
Anna Mucha Instagram/@taannamucha

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.