Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu włoskiemu Vanity Fair. Wyznała, jak zmienił ją poród Laury

„Jestem dobrze zorganizowana, ale mam też pomoc”

Rafał Kowalski 17 sierpnia 2021 06:56
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Cztery lata i trzy miesiące temu Anna Lewandowska została mamą Klary, a 3 lata później powitała na świecie drugą córkę – Laurę. W najnowszym wywiadzie dla włoskiego magazynu żona Roberta Lewandowskiego przyznała szczerze, że jej życie codzienne nie jest tak perfekcyjne, jak może się to wydawać. Trenerka na szczęście w porę nauczyła się odpuszczać.

Anna Lewandowska o córkach i odpuszczaniu

Najnowszy numer włoskiego Vanity Fair zawiera między innymi wywiad z Anną Lewandowską, o czym sławna WAG wspomniała na swoim Instagramie. Na co dzień 32-latka nie tylko jest mamą dwóch córek, ale i trenerką, influencerką oraz właścicielką kilku firm.

Czy każdego dnia udaje się jej idealnie wszystkim zarządzać? „To nie jest takie proste, jak się wydaje. Jestem dobrze zorganizowana, ale mam też pomoc”, powiedziała w rozmowie Anna Lewandowska, która może liczyć m.in. na pomoc bliskich.

ZOBACZ TEŻ: Wnętrza luksusowego domu Lewandowskich w Monachium zachwycają!

Dalej wytłumaczyła, co sprawia jej trudności oraz jak sobie z nimi radzi. „Kiedy starasz się godzić życie prywatne z pracą, w dodatku dzieląc życie na kilka krajów, sprawy mogą być nieco trudne. Karate nauczyło mnie samodyscypliny, a ostatnio nauczyłam się prosić o pomoc. Zdałam sobie sprawę, że czasem można coś odpuścić. Dotarło to do mnie po urodzeniu drugiej córki. Najpierw chciałam sobie udowodnić, że mogę zrobić wszystko. Ale nie da się być jednocześnie idealną matką, żoną, przedsiębiorczynią, szefową i mentorką”, czytamy w Vanity Fair.

Anna Lewandowska wypowiedziała też słowa, które można potraktować jako apel do innych kobiet. „Musimy nauczyć się dzielić obowiązki”, podkreśliła żona Roberta Lewandowskiego.

Zgadzacie się z tym przekazem? 

Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?