Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Jak Anna Lewandowska bawiła się na koncercie Jennifer Lopez?

Jej seksowny taniec wprawia w osłupienie!

Sabina Zięba 8 sierpnia 2019 21:25
Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

We wtorkowy wieczór 6 sierpnia, Anna Lewandowska wraz ze swoimi znajomymi, wybrała się na koncert Jennifer Lopez w miejscowości Antalya, w południowo-zachodniej Turcji. Gwiazda miała okazję nie tylko posłuchać utworów utalentowanej artystki, ale również ją poznać! Jak się bawiła?

Anna Lewandowska tańczy na koncercie JLo

Sportsmenka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z popularną wokalistką, pisząc, że jest ona jej wielką motywacją. Ponadto nakręciła wiele filmików, które dodała m. in. na Instastory. Widać na nich, że show było naprawdę udane.

Na jednym z nich Anna Lewandowska pokazała, jak tańczyła do znanych piosenek Jennifer Lopez. I miała naprawdę dużo energii! Sama wyznała: „Cardio nie tylko na treningu! Pomimo tego, że dzisiaj rusza mój nowy program trenigowy to nie zapominajmy o innych aktywnościach. I tak przez 2,5 h non stop”.

Dietetyczka założyła tego dnia błyszczące, złote szorty, do których dobrała klasyczny top na ramiączkach oraz pasujące, złote sandałki na wysokiej szpilce. Obcasy jednak nie przeszkadzały jej w dynamicznych ruchach. Sami zobaczcie!  

Anna Lewandowska na koncercie Jennifer Lopez

Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?