Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Jak Anna Lewandowska bawiła się na koncercie Jennifer Lopez?

Jej seksowny taniec wprawia w osłupienie!

Sabina Zięba 8 sierpnia 2019 21:25
Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

We wtorkowy wieczór 6 sierpnia, Anna Lewandowska wraz ze swoimi znajomymi, wybrała się na koncert Jennifer Lopez w miejscowości Antalya, w południowo-zachodniej Turcji. Gwiazda miała okazję nie tylko posłuchać utworów utalentowanej artystki, ale również ją poznać! Jak się bawiła?

Anna Lewandowska tańczy na koncercie JLo

Sportsmenka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z popularną wokalistką, pisząc, że jest ona jej wielką motywacją. Ponadto nakręciła wiele filmików, które dodała m. in. na Instastory. Widać na nich, że show było naprawdę udane.

Na jednym z nich Anna Lewandowska pokazała, jak tańczyła do znanych piosenek Jennifer Lopez. I miała naprawdę dużo energii! Sama wyznała: „Cardio nie tylko na treningu! Pomimo tego, że dzisiaj rusza mój nowy program trenigowy to nie zapominajmy o innych aktywnościach. I tak przez 2,5 h non stop”.

Dietetyczka założyła tego dnia błyszczące, złote szorty, do których dobrała klasyczny top na ramiączkach oraz pasujące, złote sandałki na wysokiej szpilce. Obcasy jednak nie przeszkadzały jej w dynamicznych ruchach. Sami zobaczcie!  

Anna Lewandowska na koncercie Jennifer Lopez

Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.