Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska lada chwila zostanie mamą. Trenerka zachwyca ciążowymi krągłościami

Jej brzuszek jest już naprawdę duży!

Olga Figaszewska 16 kwietnia 2020 15:51
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Termin porodu zbliża się wielkimi krokami.  Drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich przyjdzie na świat na przełomie kwietnia i maja. Dla całej rodziny to wyjątkowa chwila. Małżeństwo nie zdradziło, czy mała Klara doczeka się braciszka czy siostrzyczki. Trenerka stara się wykorzystać każdą chwilę. Zaskakuje fanów kolejnymi pomysłami i nie rezygnuje z ćwiczeń. Anna Lewandowska rozczuliła wielbicieli nową fotografią, na której podkreśliła ciążowe krągłości! Wygląda zjawiskowo!

Anna Lewandowska w ciąży

Anna Lewandowska lada chwila powita na świeci swoją drugą pociechę. Nawet w zaawansowanej ciąży nie odpuszcza treningów i do aktywności fizycznej zachęca przyszłe mamy. Gwiazda apeluje, by pamiętały, aby obciążenie treningowe dostosowywać do samopoczucia i wielkości brzuszka. Za każdym razem podkreśla, że zanim zabiorą się do ćwiczeń powinny uzyskać zgodę od lekarza. 

Jeszcze w styczniu Ania Lewandowska przyznała, że stara się trenować trzy razy, pływa, spaceruje. ,,Ale są też takie dni, kiedy zwyczajnie muszę odpocząć, bo wiem, że tego potrzebuję, bo wiem ile obowiązków mam na co dzień", mówiła. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#TRAINATHOME challenge DAY 1️⃣6️⃣/3️⃣0️⃣ so its 3️⃣rd week - this week we have ABS and strong buttocks. Workouts are available in my app @diet_training_by_ann also you will find there workouts for pregnant women 🤰🏻 ____________________________ WOOOW #TRAINATHOME i ile oznaczeń każdego dnia😱 Od 1️⃣6️⃣dni podziwiam Waszą motywację i wzorową aktywność podczas WYZWANIA , z czego jestem bardzo dumna. 3️⃣TYDZIEŃ TO TRENINGI ABS I MOCNE POŚLADKI - ZAZDROSZCZĘ 😜🤰🏻 Na tę chwilę moje priorytety są NIECO inne😜🤰🏻Mamuśki dla Was też mam specjalne zadania💓 zachęcam do trenowania z programem HEALTHY MOM z aplikacji @diet_training_by_ann . Treningi na KAŻDY trymestr ciąży!!!!!!!! ➡️I trymestr - to treningi bez zbędnego forsowania (a nawet mininum aktywności w tym trynestrze wystarczy np. spacer), które może stanowić niebezpieczeństwo. Ćwiczenia oparte są wyłącznie na ruchu rąk i nóg, a do tego bezwzględnie bezpieczne dla kręgosłupa. ➡️II trymestr - to treningi z naciskiem na koncentrację i właściwą postawę, a także opierają się na prawidłowym oddychaniu. Pomijamy oczywiście podskoki i pozycję leżenia przodem, a tym samym angażowania mięśni brzucha prostego. ➡️III trymestr - to czas, kiedy wyjątkowo starannie słuchamy naszego organizmu, skupiamy się tu na ćwiczeniach relaksacyjnych, poprawiających krążenie oraz niwelujących bóle kręgosłupa. (więcej na blogu) Jak zawsze podkreślę, że moje treningi są BEZPIECZNE, ale trenować można tylko wtedy, gdy lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę. Aktywność w ciąży jesy bardzo istotna - o tym pisałam wiele razy na blogu i w mojej książce #9monthspregnant #pregnantworkout #challenge #workOutFromHome #dietandtrainingbyann #training #stayathome #kwarantanna #munchen

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Szukasz stroju do ćwiczeń w ciąży? Sprawdź nasze propozycje

Na Instagramie żony Roberta Lewandowskiego pojawił się najnowszy wpis dotyczący treningów w każdym trymestrze ciąży. 

,,III trymestr - to czas, kiedy wyjątkowo starannie słuchamy naszego organizmu, skupiamy się tu na ćwiczeniach relaksacyjnych, poprawiających krążenie oraz niwelujących bóle kręgosłupa. Jak zawsze podkreślę, że moje treningi są BEZPIECZNE, ale trenować można tylko wtedy, gdy lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę", dodała Anna Lewandowska i podzieliła się z obserwatorami najnowszym zdjęciem z domowej siłowni.

Fanki trenerki zwróciły uwagę na ciążowy brzuszek trenerki. Jest już naprawdę duży! A strój treningowy idealnie go podkreślał.

,,Cudny masz ten brzuszek, jak piłeczka", ,,Już niedługo, Ale brzusio!, A może to bliźniaki, Jeszcze troszkę i maleństwo będzie z wami", ,,Pięknie widać, ze coraz bliżej spotkania z malutkim człowieczkiem ", czytamy. 

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska promienieje! Życzymy dużo zdrówka! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zachęcam wszystkie przyszłe MAMUSIE do prowadzenia aktywnego trybu życia (jeśli tylko lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań☝️) Proponowane ĆWICZENIA wykonuję w 8 miesiącu ciąży🤰🏻, PAMIĘTAJ, aby obciążenie treningowe zawsze DOSTOSOWYWAĆ do SWOJEGO samopoczucia i wielkości brzuszka🤗 JUŻ 20.03 NOWY DUŻY PROGRAM DLA KOBIET W CIĄŻY - DOSTĘPNY W APP. @DIET_TRAINING_BY_ANN NA KAŻDY TRYMESTR CIĄŻY 🙌 ______________________________ Najważniejsze zasady ćwiczeń (obszerny post opisujący każdy tydzień znajdziecie na blogu,🥰) 1. Ćwiczenia wykonujcie po uzyskaniu zgody od lekarza. 2. Pamiętajcie o odpowiednim nawodnieniu 3. Nie unoście rąk powyżej linii barków. Wzrost ciśnienia wewnątrzbrzusznego z uciskiem na żyłę główną dolną może powodować zaburzenie odpływu krwi z macicy. Może to poza zaburzeniami ukrwienia macicy i płodu powodować wystąpienie czynności skurczowej. 4. Niewskazane są głębokie przysiady. 5. Niewskazane są ćwiczenia, które wymagają dotknięcia palców u stóp. 6. Nie wykonujcie ćwiczeń wzmacniających mięśnie prostego brzucha (o tym szerzej pisałam na blogu) 7. Nie wykonujcie ćwiczeń oporowych w leżeniu na plecach (w 3 trymestrze) według ACOG wszystko zależy od wielkości brzucha oraz samopoczucia kobiety. Pozycja na wznak może powodować ucisk dolnej żyły głównej, która przenosi krew z dolnej i środkowej części ciała do prawego przedsionka serca. Poprzez nacisk dziecka, może kompresować tę żyłę i redukować tlen dla płodu. 8. W zaawansowanej ciąży unikajcie ćwiczeń NIE WYGODNYCH, jeśli czujecie, dyskomfort unikajcie już ćwiczeń w pozycji stojącej. Jeśli czujecie problem z koordynacją nie wykonujcie ćwiczenia jw. - wejście na ławeczkę. 9. Przerwijcie ćwiczenia, jeśli odczuwacie ból podbrzusza, głowy, macie spłycony oddech, lub ciężko Wam się rozmawia. Drogie Mamusie tak jak zawsze powtarzam, jeśli Twój lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań - śmiało podejmij aktywność fizyczną!!! #pregnantworkout #workoutmom #DietandTrainingByAnn #annalewandowska #fitmom #8monthspregnant #pregnant

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Skompletuj wyprawkę dla swojego maleństwa. O tym nie możesz zapomnieć. Zobacz nasze propozycje:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.