Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami cudowną wiadomością!

Brat trenerki po raz pierwszy został tatą

Olga Figaszewska 27 października 2021 08:58
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Rodzina Anny Lewandowskiej ma powody do radości. Trenerka została ciocią! Gwiazda poinformowała o tym w wyjątkowy sposób. Co jeszcze zdradziła?

Anna Lewandowska została ciocią

Anna Lewandowska od czasu do czasu dzieli się z fanami fragmentami swojego życia prywatnego. Na Instagramie publikuje urocze zdjęcia z pociechami: Klarą i Laurą, a także ukochanym mężem. Kadry rozczulają jej wielbicieli. Trenerka jest dumna z osiągnięć swojej rodziny.

Niedawno głośno było o mamie Anny Lewandowskiej. Maria Stachurska jest reżyserem dokumentu „Położna” i autorką książki „Położna. O mojej cioci Stanisławie Leszczyńskiej”.

Wyjątkowa relacja łączy trenerkę z młodszym bratem, Piotrem, który ukończył Akademię Sztuk Pięknych. W jego życiu sztuka gra ważną rolę. Brat Anny Lewandowskiej poświęca się swojej pasji i zawodowi. Tworzy scenografie do sesji zdjęciowych, maluje obrazy.

„Inspiruje mnie... On artysta - ja sportowiec, On spokojny - ja szalona, On w chmurach - ja na ziemi, On pomyśli - ja zrobię, On poezją, a ja prozą. Można by tak długo, ale ... Co najważniejsze – jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła. Piotruś, inspiruj tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim na co dzień jesteś", pisała w jednym z postów Anna Lewandowska.

Zobacz też: Annę Lewandowską i jej brata łączy szczególna więź! Czym zajmuje się Piotr Stachurski?

Anna Lewandowska z bratem, Piotrem

 Okazało się, że rodzina Anny Lewandowskiej niedawno znów się powiększyła. Piotr Stachurski został tatą! Wraz z ukochaną żoną Darią po raz pierwszy zostali rodzicami. Najbliżsi pary nie ukrywają swojej radości.

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami szczęśliwą informacją za pośrednictwem InstaStories. Zrobiła to w wyjątkowy sposób. Trenerka udostępniła kadr z filmu „Król Lew”.

Serdecznie gratulujemy! 

Przeczytaj też: Krewna Anny Lewandowskiej zostanie ogłoszona świętą? Poznaj losy Stanisławy Leszczyńskiej

Anna Lewandowska Instagram
Fot. Instagram Anna Lewandowska @annalewandowskahpba

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.