Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Chłopiec czy dziewczynka? Ujawniono płeć dziecka Anny Lewandowskiej!

Tym razem będzie chłopiec?

Gabriela Czernecka 5 lutego 2020 12:41
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Płeć drugiego dziecka Ani Lewandowskiej ujawniona? Jak podaje serwis pudelek.pl, Lewandowscy spodziewają się drugiej dziewczynki. Skąd takie przypuszczenia i czy są prawdziwe? Sprawdzamy! 

Anna Lewandowska płeć dziecka 

Anna Lewandowska wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Choć trenerka podobnie jak w przypadku pierwszej ciąży, nie ujawnia zbyt wielu szczegółów na ten temat, to spekulacje dotyczące płci jej drugiego dziecka trwają od kilku tygodni. Sama Ania cieszy się błogosławionym stanem i chętnie pokazuje swój zaokrąglony brzuszek na Instagramie. Tam dzieli się też z fanami najnowszymi informacjami na temat diety, treningu czy swojego samopoczucia. Kwestię płci drugiego dziecka Anna Lewandowska zdecydowała się jednak nie ujawniać. Mimo to internauci prześcigają się w spekulacjach na ten temat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Gdy do sieci trafiły zdjęcia wyprawki młodej mamy, fani typowali, że para spodziewa się chłopca. Niedawno sama trenerka dodała fotografie, na których porównuje swoje ciążowe brzuszki z czasu pierwszej i drugiej ciąży. Wówczas internauci zaczęli podejrzewać, że para jednak niebawem po raz drugi zostanie rodzicami dziewczynki. Jak jest naprawdę?

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Zdaniem pudelek.pl Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiej córeczki. Jak podają, tą informacją miała podzielić się ze znajomymi mama Roberta Lewandowskiego, Iwona. Zarówno trenerka, jak i piłkarz, nie odnieśli się jednak do tych rewelacji.

Przypomnijmy, że plotki o płci dziecka Ani Lewandowskiej pojawiły się już w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas para zdecydowała się uciszyć publikacje. Ania na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie smoczków, które podpisała: „Dowiedziałam się dzisiaj razem z mężem od naszych znajomych, jaka będzie płeć naszego dziecka. Okazuje się, że media wiedzą. To co, chłopczyk czy dziewczynka? Miło dowiedzieć się z mediów Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki! Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny ZESTAW... I są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki”, mogliśmy przeczytać. To, czy Ania Lewandowska urodzi dziewczynkę czy chłopca dowiemy się więc pewnie dopiero, gdy drugie dziecko pary pojawi się na świecie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.