Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu zasłaniała dekolt ręką? Trenerka tłumaczy, dlaczego!

Żona Roberta Lewandowskiego ukróciła wszelkie doniesienia

Gabriela Czernecka 10 stycznia 2021 14:58
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Na Gali Mistrzów Sportu 2021 pojawiła się plejada gwiazd. Nie zabrakło Roberta Lewandowskiego, Igi Świątek, Joanny Jędrzejczak czy Joanny Mazur. Oczywiście gwiazdy sportu pojawiły się w towarzystwie swoich najbliższych. I tak Robert Lewandowski miał okazję spędzić ten wieczór w towarzystwie ukochanej żony Anny. Fani zwrócili uwagę na jej zjawiskową kreację tego wieczoru, ale także nietypowy gest. Czyżby miała problem z dekoltem? Trenerka w komentarzu rozwiała wszelkie wątpliwości! 

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2021

Nie ma wątpliwości, że ten wieczór należał także od niej. PO zwycięstwie Roberta Lewandowskiego, którego okrzyknięto Sportowcem 2020 roku, oczy wielu zwróciły się także ku jego żonie, która towarzyszyła mu tego wieczoru. Anna Lewandowska wyglądała naprawdę zjawiskowo. Postawiła na kreację z najwyższej półki - wybrała ciemnozieloną suknię od Dolce&Gabbana, która zachwycała sporym dekoltem i ciekawym wiązaniem. Do sukni trenerka dobrała ciemne sandałki na obcasie, czarną kopertówkę, a całą stylizację dopełniła biżuterią marki Apart.

Lewandowska nie potrafiła ukryć wzruszenia, gdy jej mąż odbierał nagrodę dla Najlepszego sportowca Polski w 2020 roku. Jak na dumną żonę przystało o sukcesie ukochanego poinformowała w sieci, zamieszczając wspólne zdjęcie z tego wieczoru:  @_rl9 sportowcem roku! Kochanie, to był Twój rok! Jak zawsze dumna, jestem najszczęśliwsza kiedy widzę, jak spełniają się Twoje marzenia! A teraz pędzimy do naszych córeczek”, podpisała fotografię.

Gdy większość internautów w komentarzach złożyła Robertowi Lewandowskiemu gratulacje, znaleźli się też tacy, którzy postanowili wykorzystać okazję i zadać trenerce pytanie dotyczące jej kreacji. Jedna z internautek zauważyła, że Ania niemal cały wieczór zasłaniała dekolt ręką. Padły podejrzenia, że to przez... niewygodny krój sukienki: „Raczej ta suknia była niewygodna. Miałam wrażenie, że Anna bała się, że coś jej tam wyskoczy, bo cały czas zasłaniała ręka i poprawiała”, pisze jedna z internautek. Faktycznie dało się zauważyć, że na zdjęciach i nagraniach, które pojawiły się w sieci żona Roberta Lewandowskiego co rusz trzyma dłoń na dekolcie. Celowy zabieg, by ukryć zbyt duży dekolt czy zwykły przypadek? Trenerka odpisała na pytanie fanki. 

Anna Lewandowska w komentarzu pod swoim zdjęciem napisała wprost: „Eksponowałam biżuterię”, czytamy. Zwróciliście na to uwagę?  

Anna Lewandowska
Fot. A. MAJDAŃSKI/NEWSPIX.PL

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. A. MAJDAŃSKI/NEWSPIX.PL

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.