Anna Lewandowska MT
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Ćwiczy pod okiem trenera personalnego? Anna Lewandowska zabrała głos!

Weronika Kostyra 9 sierpnia 2017 06:30
Anna Lewandowska MT
Fot. Instagram

Ostatnie doniesienia o tym, że Anna Lewandowska korzysta z usług trenera personalnego, wzbudziły duże kontrowersje. Taka informacja może przecież zaszkodzić wizerunkowi trenerki. Dlatego sama Lewandowska postanowiła zabrać głos w tej sprawie!

Anna Lewandowska korzysta z rad trenera personalnego?

Powrót do formy sprzed ciąży to delikatna kwestia. Potrzebna jest specjalistyczna wiedza, by sobie nie zaszkodzić. Konsultacja z innym trenerem nie byłaby niczym dziwnym, wiele sportsmenek postępuje w ten sposób. Anna Lewandowska, prezentując swój płaski brzuch już miesiąc po porodzie, zapewniała jednak, że zawdzięcza go wyłącznie sobie. Plotki o tym, że jest inaczej, mogły osłabić jej wiarygodność. W końcu Lewandowska sama udziela porad dotyczących aktywności w ciąży i po niej.

Najpierw na zarzuty wobec Anny Lewandowskiej zareagowało jej biuro prasowe, które wydało oświadczenie w tej sprawie:

„Ania nie korzysta z porad trenera personalnego. Od wielu lat jest sportowcem z licznymi sukcesami, trenerem licencjonowanym i wykwalifikowanym, doskonali swój warsztat zarówno pod kątem wiedzy merytorycznej, jak również jako trener”.

Teraz także zbulwersowana trenerka postanowiła wyjaśnić to nieporozumienie. Na swoim profilu na Instagramie napisała:

„Kochani, właśnie doszły mnie słuchy, że jeden z kolorowych magazynów opublikował informację, że ponoć wynajmuję trenera personalnego do treningów, co jest oczywiście nieprawdą. Otóż, jestem trenerem personalnym i teraz muszę wam zdradzić pewną tajemnicę: (nie ukrywam, że chciałam się trochę wstrzymać z tą niespodzianką, ale w takim razie wam powiem) będzie program treningowy już w przyszłym roku! Będzie to duży projekt, więc trzymajcie kciuki i myślę, że będziecie zadowoleni, dużo nowych pomysłów”.

W ostatnim czasie ze względu na ciążę i narodziny małej Klary Anna Lewandowska skoncentrowała się na działalności skierowanej do przyszłych i świeżo upieczonych mam. Wkrótce wróci jednak do bardziej uniwersalnej tematyki. Nowy program treningowy to dla fanów bardzo dobra wiadomość!

Zobacz także: To zdjęcie poruszyło fanów Anny i Roberta Lewandowskich. Trenerka wyznała, że...

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.