Co zrobić, by odnieść sukces na Instagramie?

Olga Figaszewska 8 lipca 2018 17:01

Mogłoby się wydawać, że niewiele potrzeba, by osiągnąć sukces w sieci. Nic bardziej mylnego! Blogerzy, influencerzy poświęcają na to wiele czasu i trzymają się ściśle wyznaczonych reguł. Te same zasady obowiązują gwiazdy, ale w przeciwieństwie do użytkowników internetu często ich kontami zarządza sztab specjalistów. Systematycznością i spójnością treści zdobywają tysiące followersów, a także budują zaangażowanie na swoich profilach. Wśród gwiazd bez wątpienia prym wiedzie Anna Lewandowska. Profil trenerki śledzą na Instagramie prawie 2 mln osób!  Jak udało jej się zgromadzić w mediach społecznościowych wierną grupę odbiorców? Jak to się dzieje, że na każdym zdjęciu wygląda jak milion dolarów? Zdradzamy jej sekret!

Odnieść sukces na Instagramie, jak Anna Lewandowska

Instagram to już nie tyle miejsce komunikacji ze znajomymi. Stało się głównym medium, źródłem informacji. To tutaj większość z nas reżyseruje swoje życie, którego stajemy się głównymi bohaterami. By czerpać więcej korzyści przy publikowaniu postów na Instagramie ważna jest konsekwencja i systematyczność. To jedne z podstawowych zasad. Ale nie możemy zapominać o aspekcie wizualnym. Gwiazdy doskonale to rozumieją. Na swoich profilach publikują piękne, jasne zdjęcia i spójne treści.

Jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd w sieci jest... Anna Lewandowska. Sportsmenka na co dzień zmienia życie tysięcy kobiet. Jest dla nich wzorem, inspiracją i zaraża pozytywną energią. Nic dziwnego, że jej konto na Instagramie śledzą miliony fanek. Jej pozycja w sieci jest nienaruszona! Każda z fotografii na jej profilu bije rekordy popularności. Internauci zachwycają się w komentarzach jej uśmiechem, nową fryzurą, zjawiskową figurą, relacjami z córką i mężem czy kolejnymi podróżami. Na czym polega jej sukces? Co robi, że na każdym zdjęciu wygląda tak dobrze? Ma swoje triki, z których zawsze korzysta!

Jak zauważa RadioZet.pl Anna Lewandowska zawsze pozuje do zdjęć uśmiechnięta. Niezależnie od tego czy trenuje, spaceruje z małą Klarą, a także opracowuje przepisy na kolejne zdrowe potrawy. Oczywiście uśmiech musi być szczery! Twarz wydaje się być bardziej ożywiona, sympatyczna i zrelaksowana. A co za tym idzie, wzbudza sympatie u odbiorców trenerki. Na jej zdjęciach nigdy nie znajdziecie popularnych „dzióbków”. Za to Ania… puszcza do nich oczko. I rzeczywiście tych fotografii znajdziemy w jej galerii sporo. Dzięki czemu sprawia wrażenie radosnej, swobodnej i… pozytywnie zakręconej. No i ta energia! Zdjęcia w ruchu są mile widziane! Zwłaszcza jeśli Ania demonstruje na nich otwarty uśmiech. Jakby śmiała się na głos czy krzyczała ze szczęścia!

Macie swoje sposoby, z których korzystacie przy budowaniu swojego profilu na Instagramie? A może zainspirujecie się Anną Lewandowską? 

1/8
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
1/8

Anna Lewandowska na Instagramie ma rzeszę fanów.

2/8
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
2/8

Jej konto śledzi prawie dwa miliony osób.

3/8
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/8

Na co dzień odmienia życie tysięcy kobiet.

4/8
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
4/8

Anna Lewandowska wzbudza ogromną sympatię internautów.

5/8
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
5/8

Na instagramie dzieli się z fanami częścią swojego życia.

6/8
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
6/8

Pozytywna, spełniona, inspirująca. Taka jest Anna Lewandowska.

7/8
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
7/8

Uśmiech to podstawa!

8/8
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
8/8

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.