Anna Guzik, Viva! 9/2008
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Guzik w szczerych słowach o małżeństwie. „Miłość jest motywacją wszystkich działań”

Jak wspomina jeden z najpiękniejszych dni w swoim życiu?

Olga Figaszewska 15 sierpnia 2020 11:05
Anna Guzik, Viva! 9/2008
Fot. Piotr Porębski

Anna Guzik i jej ukochany, Wojciech Tylka, od wielu lat tworzą szczęśliwy związek. „Miłość jest motywacją wszystkich działań”, mówiła aktorka w wywiadzie dla VIVY!. Ponad dziewięć lat temu zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Są dla siebie wielkim oparciem i zawsze mogą na siebie liczyć... Oto, co Anna Guzik mówiła o mężu i miłości.

Anna Guzik o małżeństwie i miłości

W wywiadzie VIVY! sprzed lat podkreślała, że jest romantyczną i wierzy w miłość na całe życie. I tak też się stało.  Anna Guzik poznała swojego męża na kursie jazdy na snowboardzie. W pierwszej kolejności zwróciła uwagę na jego zniewalający uśmiech. Okazało się, że Wojciech Tylka zyskiwał jeszcze bardziej przy bliższym poznaniu. To prawdziwy mężczyzna z mocnym charakterem, zaletami i wadami.

„Silna kobieta jak ja potrzebuje silnego mężczyzny. Trafiła kosa na kamień. Jeśli ja jestem upartą ósemką w skali od 1 do 10, to on jest dziesiątką”, zdradziła w Radio Pogoda. Anna Guzik wyznała również, że ceni w mężu przede wszystkim szczerość. Mają wspólne pasje i zainteresowania. Oboje kochają sport.

W każdej sytuacji mogą na siebie liczyć. Przede wszystkim podczas opieki nad maluchami. Dzieci wywróciły ich życie do góry nogami! Kiedy Anna Guzik spędza kolejne dni na planach zdjęciowych, Wojciech zostaje w domu z ich trzema córeczkami: 6-letnimi bliźniaczkami Basią i Niną i 5-letnią Bogną. Wtedy to on przejmuje wszystkie obowiązki. „Wojtkowi chyba wystarczą już cztery kobiety w domu. Czasami aż za bardzo, bo musi wyjść do garażu”, dodała w rozmowie sprzed dwóch lat dla Radio Pogoda.

Czytaj też: Michał Wiśniewski szczerze o coming oucie córki: „Przed nią milion błędów, które popełni”

Oczywiście, jak każdy związek przeżywają wzloty i upadki. Nawet jeśli dochodzi między nimi do spięć. Na szczęście ze wszystkim potrafią sobie poradzić. Aktorka nie ukrywa, że małżeństwo wiele zmieniło w jej mentalności. „Mamy silne charaktery, ale dzięki miłości wszystko się udaje”, dodała w jednym z wywiadów.

Anna Guzik zaznaczyła, że związek opiera się nie tylko na miłości, ale przede wszystkim na kompromisach! Tego wciąż się uczą i pielęgnują z mężem swoja relację.

Z okazji 7. rocznicy ślubu, którą spędzili w towarzystwie rodziny i najbliższych im osób, Anna Guzik zamieściła w mediach społecznościowych uroczy wpis, który opatrzyła zdjęciami z najważniejszego dnia w jej życiu. 

,,Siedem lat temu rozpoczęliśmy naszą wspólną drogę. Pogoda była dokładnie taka jak dzisiaj, czyli zimno i deszcz, ale potem wyszło słońce! Od tego czasu tak wiele się wydarzyło... Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami w tym dniu! I chociaż nigdy nie marzyłam o białej sukni, to muszę przyznać, że był to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu", napisała. 

Przy okazji ósmej rocznicy, w 2021 roku, aktorka również zamieściła piękne zdjęcie wraz ze swoim ukochanym, które podpisała: ,,Te dwa święta- rocznica ślubu i Dzień Matki są w moim życiu ze sobą ściśle związane. Przeszliśmy z Wojciechem już wspólnie osiem lat, a od pięciu jedziemy na rollercoasterze! Nie zamieniłabym na nic".

Zobacz także: Rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. Tak Ewa Farna mówiła o macierzyństwie

Życzymy kolejnych pięknych i szczęśliwych lat!  

Anna Guzik, ślub
Fot. MACIEJ GILLERT/East News

Anna Guzik, ślub
Fot. MACIEJ GILLERT/East News

Anna Guzik w fioletowej bluzce i czarnych majtkach
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

TAGI #Anna Guzik

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…