Anna Guzik, Viva! 9/2008
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Guzik pierwszy raz tak szczerze o małżeństwie!

„Silna kobieta jak ja potrzebuje silnego mężczyzny”

Olga Figaszewska 5 grudnia 2018 05:55
Anna Guzik, Viva! 9/2008
Fot. Piotr Porębski

Anna Guzik od wielu lat trwa w szczęśliwym związku. „Miłość jest motywacją wszystkich działań”, mówiła w wywiadzie VIVY!. Teraz pierwszy raz tak szczerze wypowiedziała się na temat swojego małżeństwa z Wojciechem Tylką! Co zdradziła?

Anna Guzik o małżeństwie i miłości

W wywiadzie VIVY! podkreślała, że jest romantyczną i wierzy w miłość na całe życie. I tak też się stało.  Anna Guzik poznała swojego męża na kursie jazdy na snowboardzie pięć lat temu. W pierwszej kolejności zwróciła uwagę na jego zniewalający uśmiech. Okazało się, że Wojciech Tylka zyskiwał jeszcze bardziej przy bliższym poznaniu. To prawdziwy mężczyzna z mocnym charakterem, zaletami i wadami.

„Silna kobieta jak ja potrzebuje silnego mężczyzny. Trafiła kosa na kamień. Jeśli ja jestem upartą ósemką w skali od 1 do 10, to on jest dziesiątką”, zdradziła w Radio Pogoda. Anna Guzik wyznała również, że ceni w mężu przede wszystkim szczerość. Mają wspólne pasje i zainteresowania. Oboje kochają sport.

W każdej sytuacji mogą na siebie liczyć. Przede wszystkim podczas opieki nad maluchami. Dzieci wywróciły ich życie do góry nogami! Dziewczynki są dla nich całym światem! Kiedy Anna Guzik spędza kolejne dni na planach zdjęciowych, Wojciech zostaje w domu z ich trzema córeczkami: 2,5 letnimi bliźniaczkami Basią i Niną i 1,5 roczną Bogną. Wtedy to on przejmuje wszystkie obowiązki. „Wojtkowi chyba wystarczą już cztery kobiety w domu. Czasami aż za bardzo, bo musi wyjść do garażu”, dodała żartując.

Oczywiście, jak każdy związek przeżywają wzloty i upadki. Nawet jeśli dochodzi między nimi do spięć. Na szczęście ze wszystkim potrafią sobie poradzić. Aktorka nie ukrywa, że małżeństwo wiele zmieniło w jej mentalności. „Mamy silne charaktery, ale dzięki miłości wszystko się udaje”, dodała w jednym z wywiadów.

Anna Guzik podkreśliła, że związek opiera się nie tylko na miłości, ale przede wszystkim na kompromisach! Tego wciąż się uczą i pielęgnują z mężem swoja relację. 

Anna Guzik, ślub
Fot. MACIEJ GILLERT/East News

Anna Guzik, ślub
Fot. MACIEJ GILLERT/East News

 

 

Anna Guzik w fioletowej bluzce i czarnych majtkach
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

TAGI #Anna Guzik

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.