Anna Guzik, Viva! 9/2008
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Guzik w wyjątkowy sposób uczciła 7. rocznicę ślubu!

Jak wspomina jeden z najpiękniejszych dni w swoim życiu?

Olga Figaszewska 26 maja 2020 17:35
Anna Guzik, Viva! 9/2008
Fot. Piotr Porębski

Anna Guzik i Wojciech Tylka od wielu lat trwają w szczęśliwym związku. „Miłość jest motywacją wszystkich działań”, mówiła w wywiadzie VIVY! aktorka. Siedem lat temu para stanęła na ślubnym kobiercu. Anna Guzik wróciła wspomnieniami do najważniejszego dnia w jej życiu. Wpis gwiazdy chwyta za serce! Poznajcie ich historię!

Anna Guzik o małżeństwie i miłości

W wywiadzie VIVY! sprzed lat podkreślała, że jest romantyczną i wierzy w miłość na całe życie. I tak też się stało.  Anna Guzik poznała swojego męża na kursie jazdy na snowboardzie. W pierwszej kolejności zwróciła uwagę na jego zniewalający uśmiech. Okazało się, że Wojciech Tylka zyskiwał jeszcze bardziej przy bliższym poznaniu. To prawdziwy mężczyzna z mocnym charakterem, zaletami i wadami.

„Silna kobieta jak ja potrzebuje silnego mężczyzny. Trafiła kosa na kamień. Jeśli ja jestem upartą ósemką w skali od 1 do 10, to on jest dziesiątką”, zdradziła w Radio Pogoda. Anna Guzik wyznała również, że ceni w mężu przede wszystkim szczerość. Mają wspólne pasje i zainteresowania. Oboje kochają sport.

W każdej sytuacji mogą na siebie liczyć. Przede wszystkim podczas opieki nad maluchami. Dzieci wywróciły ich życie do góry nogami! Kiedy Anna Guzik spędza kolejne dni na planach zdjęciowych, Wojciech zostaje w domu z ich trzema córeczkami: 4-letnimi bliźniaczkami Basią i Niną i 3-letnią Bogną. Wtedy to on przejmuje wszystkie obowiązki. „Wojtkowi chyba wystarczą już cztery kobiety w domu. Czasami aż za bardzo, bo musi wyjść do garażu”, dodała w rozmowie sprzed dwóch lat dla Radio Pogoda.

Oczywiście, jak każdy związek przeżywają wzloty i upadki. Nawet jeśli dochodzi między nimi do spięć. Na szczęście ze wszystkim potrafią sobie poradzić. Aktorka nie ukrywa, że małżeństwo wiele zmieniło w jej mentalności. „Mamy silne charaktery, ale dzięki miłości wszystko się udaje”, dodała w jednym z wywiadów.

Anna Guzik zaznaczyła, że związek opiera się nie tylko na miłości, ale przede wszystkim na kompromisach! Tego wciąż się uczą i pielęgnują z mężem swoja relację.

Aktorka i jej mąż obchodzili niedawno 7. rocznicę ślubu! Ten dzień spędzili w towarzystwie rodziny i najbliższych im osób. Ceremonia odbyła się w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Anna Guzik zamieściła w mediach społecznościowych uroczy wpis, który opatrzyła zdjęciami z najważniejszego dnia w jej życiu. 

,,Siedem lat temu rozpoczęliśmy naszą wspólną drogę. Pogoda była dokładnie taka jak dzisiaj, czyli zimno i deszcz, ale potem wyszło słońce! Od tego czasu tak wiele się wydarzyło... Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami w tym dniu! I chociaż nigdy nie marzyłam o białej sukni, to muszę przyznać, że był to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu", napisała. 

Życzymy kolejnych pięknych i szczęśliwych lat!  

Anna Guzik, ślub
Fot. MACIEJ GILLERT/East News

Anna Guzik, ślub
Fot. MACIEJ GILLERT/East News

Anna Guzik w fioletowej bluzce i czarnych majtkach
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

TAGI #Anna Guzik

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.