Anna Dymna, Viva! 7/2014
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Dymna podzieliła się radosną wiadomością: „Nareszcie mam córeczkę”

Tak zareagowała na zmiany w życiu syna Michała

Ksenia Krasko 15 lipca 2021 13:55
Anna Dymna, Viva! 7/2014
Fot. Robert Wolański

Anna Dymna jest uwielbianą aktorką, nie tylko za role, które pamiętają różne pokolenia, ale i za działalność charytatywną, której poświęca się od lat. Założycielka fundacji „Mimo wszystko” rzadko udziela wywiadów, dlatego każda informacja o tym, co dzieje się w życiu artystki, cieszy liczne grono jej fanów. Tak jak radosna wiadomość, którą przekazała niedawno mediom – chodzi o syna aktorki, Michała Dymnego.

Michał Dymny - kim jest syn Anny Dymnej?

Michał jest jedynym dzieckiem Anny Dymnej, ale aktorka niezwykle rzadko wspomina o nim w wywiadach. „Wiele lat nie mówiłam, że mam syna, bo on jest osobnym bytem, odrębnym człowiekiem. Wstydził się i nie chciał, żebym o nim mówiła. Teraz jest już dojrzały i wybacza mi, że o nim opowiadam”, tłumaczyła kilka lat temu w książce „Warto mimo wszystko. Pierwszy wywiad rzeka” autorstwa Wojciecha Szczawińskiego.

„W wieku 34 lat urodziłam sobie przyjaciela na całe życie. Mam dobrego syna. Ja go lubię. I on mnie chyba też”, stwierdziła Dymna w rozmowie z programem „Dzień Dobry TVN”. Ojcem Michała jest fizjoterapeuta Zbigniew Szota, z którym aktorka wzięła ślub w 1983 roku i rozwiodła się po sześciu latach. Ze względu na brak kontaktu z ojcem, Michał postanowił przyjąć nazwisko pierwszego męża mamy, Wiesława Dymnego.

Zobacz też: Nagła śmierć męża Anny Dymnej do dziś pozostaje zagadką. Co spotkało Wiesława Dymnego?

Syn uwielbianej artystki jest muzykiem improwizatorem. O życiu prywatnym Michała Dymnego wiadomo niewiele, ale od kilku lat związany jest z artystką Agatą Kus. Serwisy plotkarskie donosiły niedawno, że para planuje ślub – okazuje się, że zakochani już go wzięli, a Anna Dymna nie kryje radosnych emocji.

Anna Dymna z synem Michałem, 2009 rok

Syn Anny Dymnej wziął ślub. Kim jest Michał Dymny?
Fot. MAREK LASYK/REPORTER

Anna Dymna o ślubie syna Michała

Anna Dymna podzieliła się radosną nowiną z fanami, udzielając krótkiego wywiadu tabloidowi „Rewia”. Jak przyznała, jest bardzo szczęśliwa, że syn się ożenił, a ona sama zyskała nie synową, ale „córkę”. „Nareszcie mam córeczkę! Marzę o tym, by byli zdrowi i szczęśliwi”, skomentowała 70-letnia artystka.

Magazyn „Rewia” podaje, że Agata i Michał pobrali się pod koniec czerwca. Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.