Anna Dymna Krzysztof Orzechowski mąż
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Dymna martwi się o męża: „Jest w grupie wysokiego ryzyka zarażenia się COVID-19”

Ostatnie lata nie wpływały dobrze na zdrowie Krzysztofa Orzechowskiego

Rafał Kowalski 25 września 2020 15:58
Anna Dymna Krzysztof Orzechowski mąż
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Pierwszy mąż Anny Dymnej – Wiesław Dymny – zmarł w 1978 roku prawdopodobnie przez zawał serca, z drugim – Zbigniewem Szotą – aktorka rozstała się po sześciu burzliwych latach. Dziś, od prawie 30 lat, założycielka Fundacji Mimo wszystko, jest zakochana w Krzysztofie Orzechowskim. Niestety, jak donosi jeden z magazynów, trzeci mąż gwiazdy podupadł ostatnio na zdrowiu…

Anna Dymna o zdrowiu męża

2020 rok dla wielu z nas jest szczególnie ciężki. To samo spotkało Annę Dymną, która chciała zorganizować kolejną edycję Festiwalu Zaczarowanej Piosenki czy nagrać kolejne odcinki swojego programu pod tytułem Spotkajmy się. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Co więcej, aktorka nie ma też spokojnego czasu w życiu prywatnym…

Jak podaje Na żywo, ulubienica publiczności martwi się o swojego męża. Cztery lata temu Krzysztof Orzechowski przestał być dyrektorem Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, później zrezygnował też z nauczania studentów trudnej sztuki aktorskiej. Wszystkie te wydarzenia miały związek z coraz gorszym zdrowiem mężczyzny i zbiegły z jego przejściem na emeryturę. Dziennikarze tygodnika sugerują, że mąż Anny Dymnej źle zniósł ten moment swojego życia.

Aktor i reżyser teatralny od zawsze lubił czuć się potrzebny i doceniany. By miał odpowiedzialne i ważne zajęcia, Anna Dymna zaangażowała ukochanego w spotkania Krakowskiego Salonu Poezji – ale i te przez koronawirusa przestały się odbywać. Taki obrót spraw nie pomaga samopoczuciu Krzysztofa Orzechowskiego, a niepokoju dodaje fakt, że jego zdrowie może znów być zagrożone. Dlaczego?

Od października bowiem Anna Dymna wraca nauczać studentów krakowskiej filmówki. Spotkania z młodymi aktorami to duża radość, ale i strach, by nie zarazić się wirusem. Szczególnie, że przejście COVID-19 na męża może mieć poważne konsekwencje. „Nie mogę zarazić męża, bo cały czas jest na sterydach, ma mniejszą odporność, przez co jest w grupie wysokiego ryzyka zarażenia się COVID-19. Nie jest łatwo, ale nie przestaję mieć nadziei, że w końcu to wszystko minie”, powiedziała dziennikarzom tygodnia aktorka.

Mamy nadzieję, że wszystkie niepokoje wkrótce przeminą. Pomóc w tym mają choćby krótkie jesienne wakacje w nadmorskim Lubiatowie. Trzymamy kciuki za zdrowie i ogromną miłość pary. Z tą ostatnią zdecydowanie nie powinno być problemów. Odkąd przyjaźń między artystami zamieniła się w związek, mimo różnicy charakterów, aktorka i reżyser obdarowują się ogromnym uczuciem. „Zdarza nam się ostro dyskutować. Męża mam po to, by go kochać i opiekować się nim, ale też, by się z nim czasem pokłócić. Najważniejsze, że ciągle chcemy być razem. Razem pomilczeć, razem pokrzyczeć”, mówiła przed laty w Dobrym Tygodniu Anna Dymna.

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

`Anna Dymna Krzysztof Orzechowski mąż
Fot. forum

Anna Dymna, Viva! 7/2014
Fot. Robert Wolański

TAGI #Anna Dymna

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.