Anna Dec jest w ciąży
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Dec urodziła! Opublikowała pierwsze zdjęcie z pociechą

„Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność”

Olga Figaszewska 17 sierpnia 2022 18:45
Anna Dec jest w ciąży
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Anna Dec podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Pogodynka powitała na świecie drugie dziecko. Na jej Instagramie pojawiła się wyjątkowa fotografia maleństwa. Zdjęcie rozczuliło obserwatorów gwiazdy.

Anna Dec urodziła. Pokazała czułe zdjęcie z pociechą

Anna Dec powitała na świcie drugie dziecko. Pogodynka i jej mąż w 2018 roku po raz pierwszy zostali rodzicami Zuzi. Niedawno gwiazda przekazała internautom cudowną wiadomość, że ich rodzina znów się powiększy. Spełniło się ich marzenie.

Gwiazda TVN publikowała w sieci urocze kadry z zaokrąglonym brzuszkiem. A teraz zamieściła czułe zdjęcie z maleństwem. W ten sposób ogłosiła, że Zuzia doczekała się młodszego brata. Kilka dni temu życie rodziny przeszło kolejną rewolucję. Narodziny synka są dla Anny Dec i jej męża nadzieją i ogromną radością.

„Jesteś. Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę”, napisała.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz też: Anna Dec spodziewa się dziecka. Gwiazda TVN-u pochwaliła się uroczym kadrem 

Kim jest tęczowe dziecko?

Anna Dec jest mamą tęczowego dziecka. Tym mianem określa się niemowlęta, które przyszły na świat w rodzinach doświadczonych traumą utraconej ciąży, a także trudnym porodem. Ich narodziny wiążą się z radością, nadzieją i dają ukojeniem. A w ciemności pojawia się światło.

Pogodynka wraz z mężem przeszli długą drogę, by spełnić marzenie o powiększeniu rodziny. W sierpniu 2021 roku gwiazda wyznała, że straciła ciążę. „Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych. Ale było w naszym życiu i pamięć o Nim zostanie”, wyznała wtedy.    

Przeczytaj też: Anna Dec straciła ciążę. Dziennikarka zamieściła w sieci poruszający apel

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…