Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM / VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Cieślak po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z mężem. Miała ku temu ważny powód

Małżonkowie poinformowali o istotnej sprawie

Dorota Falkowska 16 grudnia 2021 09:05
Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM / VIPHOTO/East News

Anna Cieślak, aktorka znana m.in. z popularnej produkcji "Dlaczego nie!" lub serialu "Szadź" w TVN, w którym niedawno wystąpiła, od 2019 roku związana jest ze starszym od siebie o 26 lat dyrektorem programowym TVN Edwardem Miszczakiem. Para pobrała się w sierpniu tego roku. O ich ślubie zrobiło się wówczas bardzo głośno. Zakochani przyrzekali sobie miłość i wierność w kościele św. Anny w Krakowie. Wydarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie zarówno mediów, jak i fanów aktorki. „Był to wymarzony ślub, bo przede wszystkim płynęła wspaniała energia od ludzi, którzy nam towarzyszyli, którzy znają nas od lat”, mówiła w rozmowie z Plotkiem Anna Cieślak. 

Anna Cieślak po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z mężem

Rzadko można zobaczyć ich pozujących razem na branżowych wydarzeniach. Do tej pory nie publikowali również żadnych wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Małżonkowie tym razem uczynili wyjątek, a to ze względu na akcję charytatywną, w którą oboje są zaangażowani. 

Anna Cieślak opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z mężem na tle choinki, a w rękach trzymają bombkę, którą własnoręcznie ozdobili. Aktorka i dyrektor programowy TVN zachęcają do licytacji świątecznej ozdoby. Uzbierane fundusze zostaną przeznaczone na Fundację Hospicyjną z Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC. Jest to pierwsza placówka paliatywno-hospicyjna na Pomorzu, która potrzebuje finansowego wsparcia. 

Czytaj także: Edward Miszczak zaskoczył romantycznym wyznaniem na ramówce TVN

"Obecnie pod jednym szyldem istnieją: Dom Hospicyjny dla dzieci i dorosłych przy ulicy Kopernika 6 z 33 łóżkami, Hospicjum Domowe dla Dorosłych, opiekujące się około 80-100 chorymi, Poradnia Opieki Paliatywnej, Hospicjum Domowe dla Dzieci, w którym opieką otoczonych jest około 30-40 najmłodszych pacjentów oraz Hospicyjna Opieka Perinatalna. To właśnie dla nich organizujemy kwesty, akcje charytatywne, mozolnie pozyskujemy sponsorów, a także prowadzimy działania 1-procentowe" – czytamy pod zdjęciem na profilu Anny Cieślak.

"Cel jest jeden: stworzenie hospicjum warunków, by mogło wykonywać podstawowe zadanie - otaczać troskliwą opieką możliwie największą liczbę przewlekle i terminalnie", dodała aktorka. 

Anna Cieślak złożyła na koniec swoim obserwującym świąteczne życzenia. 

Czytaj też: Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub. Są jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu

Edward Miszczak, Anna Cieślak, Premiera spektaklu
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.