Anna Cieślak, Edward Miszczak
Fot. Damian Klamka/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Cieślak otworzyła się na temat związku z Edwardem Miszczakiem. Piękne słowa...

„Cieszę się, że mam przy swoim boku mojego kochanego męża”. Co jeszcze wyznała?

Olga Figaszewska 5 września 2022 11:05
Anna Cieślak, Edward Miszczak
Fot. Damian Klamka/East News

Niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Anna Cieślak i Edward Miszczak są szczęśliwym małżeństwem. Chronią swojej prywatności i rzadko zabierają głos na temat swojej relacji. Niedawno aktorka zrobiła wyjątek i opowiedziała o związku z ukochanym. Co wyznała?

Anna Cieślak o ukochanym mężu

Przez długi czas ukrywali łączące ich uczucie. Anna Cieślak i Edward Miszczak są szczęśliwi i chociaż nikt nie wierzył w ten związek, a oni udowodnili, że są w stanie przetrwać wszystko. Pobrali się rok temu w Krakowie. To była piękna uroczystość! Zakochani pielęgnują swój związek, wspierają się, trwają u swojego boku. Para rzadko ujawnia informacje z życia prywatnego, unikają oficjalnych wyjść. Jednak w ostatnim czasie Anna Cieślak zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy.

Aktorka powraca na ekrany w nowym sezonie serialu Szadź, a wkrótce będziemy mogli podziwiać ją w nowej produkcji Mój agent. Przy okazji jednego z wywiadów otworzyła się na temat relacji z mężem. Ich historia wzbudza ogromne zainteresowanie opinii publicznej i mediów. Co sądzi o tym Anna Cieślak? Wolałaby opowiadać o swoich zawodowych poczynaniach.

„Na początku starasz się z tym zmierzyć. Potem okazuje się, że to nie jest tak, że kogoś interesuje twoja prawda. Ktoś chce zbudować sensację. (…) Zaczęłam się tym denerwować, a potem stwierdziłam, że to nie ma kompletnie sensu. Jestem osobą publiczną. (…) W swoim życiu staram się nie opowiadać o życiu prywatnym, bo nie po to wybrałam tę drogę. (…) Chciałabym opowiadać o historii, którą opowiadam, o postaci, którą tworzę, a nie o tym, co jem, w co się ubieram, nie jestem influencerką, nie „crossuje” się z różnymi sklepami, kosmetykami, po to, żeby pokazać, co jest dobre. Nie dzielę się tym ze światem, dlatego, że tak postanowiłam, taką drogę wybrałam i albo komuś się to podoba, albo nie”, mówiła w rozmowie z dziennikarką Małgorzatą Czop w cyklu Playerlove.

Czytaj też: Anna Cieślak ujawniła prawdę o relacji z Edwardem Miszczakiem: „To był ciekawy rok”

Aktorka zaznacza, że żyje w pełnej zgodzie ze sobą, czuje się spełniona i nie chce nikomu niczego udowadniać. Poświęca się swojej pasji, dba o życie osobiste. „Jestem w zgodzie ze sobą, gdzie nigdzie nie muszę biec, za niczym nie tęsknię. Nadal mam w sobie ambicję i potrzebę kreacji”, dodaje.

Nie ukrywa, że w pracy zdarzają się bardzo intensywne momenty. Po zakończonych projektach trzeba wrócić do codzienności. Zawsze może liczyć na ogromne wsparcie męża i ceni jego zdanie w wielu kwestiach.

„Cieszę się, że mam przy boku mojego kochanego męża, który jest mi w stanie dużo szybciej ponazywać pewne rzeczy, niż ja z racji doświadczenia, wieku i umiejętności widzenia pewnych spraw, bo myślę, że jest w tym bardzo trafny. Zdecydowanie we dwójkę lepiej się to przeżywa”, dodała dziennikarce TVN.  

Życzymy dużo szczęścia!  

Sprawdź też: Co dziś robi Jakub Tolak? Został tatą, z ukochaną i maleństwem mieszka w kamperze!

Anna Cieślak, Edward Miszczak, 15. Mastercard OFF CAMERA Festiwal w Krakowie
Fot. Damian Klamka/East News

Anna Cieślak, Edward Miszczak, 15. Mastercard OFF CAMERA Festiwal w Krakowie, 2022

Anna Cieślak, Edward Miszczak, Premiera spektaklu Małżeństwo do poprawki, 2021
Fot. VIPHOTO/East News

Anna Cieślak, Edward Miszczak, Premiera spektaklu Małżeństwo do poprawki, 2021
 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.