VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Anita Włodarczyk, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z życia gwiazd

Anita Włodarczyk szczerze o miłości i macierzyństwie. „Nigdy się jeszcze nie zakochałam”

Sportsmenka zdradziła, czy planuje w przyszłości mieć dzieci

Marta Nawacka 23 października 2021 19:58
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Anita Włodarczyk, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Trzykrotna mistrzyni olimpijska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Wywiady z Anitą Włodarczyk przeważnie koncentrują się na sporcie. Tym razem jednak lekkoatletka w programie „Taka jak ty” ujawniła kilka szczegółów ze swojego życia prywatnego, opowiadając także o miłości i chęci posiadania dzieci...

Anita Włodarczyk – jeszcze nigdy nie była zakochana

Na swoim koncie ma trzy złote medale Igrzysk Olimpijskich i cztery Mistrzostw Świata. Ania Włodarczyk przeważnie wypowiada się w wywiadach na tematy sportu i rzutu młotem, w którym się specjalizuje, unikając osobistych tematów. Tym razem jednak była gościem Mateusza Szymkowiaka w programie „Taka jak ty” i podczas tej rozmowy opowiedziała trochę o sobie.

Mistrzyni zapytana przez Mateusza Szymkowiaka o to, czy kiedyś była zakochana, zaprzeczyła. „Nie szukam miłości, to samo kiedyś przyjdzie. Nic na siłę. Natomiast takiej prawdziwej miłości jeszcze nie zaznałam, ale to też pewnie przez to, że cały czas jestem na zgrupowaniach. To nie jest łatwe, bo większość czasu spędzam poza domem. Natomiast mam wielu wspaniałych przyjaciół, również mężczyzn, natomiast nigdy się jeszcze nie zakochałam", wyznała w wywiadzie dla programu „Taka jak ty”.

Czytaj też: Aleksandra Kwaśniewska o świadomej bezdzietności kobiet: „Zasmuca poziom braku zrozumienia”

Anita Włodarczyk, realizacja programu
Fot. Waldemar Kompała/TVP/East News

Anita Włodarczyk, realizacja programu "Taka jak ty" dla TVP Kobieta, 6.10.2021

Anita Włodarczyk o macierzyństwie

Anita Włodarczyk sporo czasu poświęca na sport. Jednak zapytana przez dziennikarza o to, czy jej wymarzony partner także powinien być sportowcem, również zaprzeczyła. „Nie mam ideału, nie chciałabym tego określać, bo wtedy już w ogóle byłoby ciężko, by takiego mężczyznę spotkać na swojej drodze. Wcale nie musi być sportowcem”, wyjaśniła Mateuszowi Szymkowiakowi w programie „Taka jak ty”.

Lekkoatletka dodała, że mimo wszystko widzi siebie w przyszłości w roli żony... ale nie w roli matki. „Myślę, że mogę to sobie wyobrazić. Dom pełen dzieci... może nie (śmiech). Mimo że kocham dzieci, ale myślę, że to raczej nie będzie możliwe”, dodała Anita Włodarczyk w tym samym wywiadzie.  

Zobacz także: Justyna Kowalczyk została mamą. Wybrała dla synka wyjątkowe imię!

Anita Włodarczyk, realizacja programu
Fot. Waldemar Kompała/TVP/East News

Anita Włodarczyk, realizacja programu "Taka jak ty" dla TVP Kobieta, 6.10.2021

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.