O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anita Werner wolałaby mieć męża czy żonę? „A to podchwytliwe pytanie?’’

Gwiazda udzieliła kontrowersyjnego wywiadu!

VIVA! 16 maja 2018 20:30

Anita Werner mimo ogromnej sympatii widzów niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Jedno jest pewne, wizerunek silnej i niezależnej kobiety towarzyszy jej od zawsze. I, jak podkreśla, to z tatą, a nie z mamą połączyła ją niezwykła więź. Trzymaliśmy sztamę’’, wyznała w rozmowie z magazynem Twój Styl. Prezenterka zdradziła również intymne szczegóły swojego związku. Kim jest partner Anity Werner?

Kim jest partner Anity Werner?

Prowadząca program informacyjny została sprowokowana przez dziennikarza, Jacka Szmidta. Wolałabyś mieć męża czy żonę?’’, spytał. A to podchwytliwe pytanie? Bo wiesz, ja jestem z dobrej rodziny, tradycyjnie wychowana, więc...’’, odpowiedziała Werner. Gwiazda przyznała, że marzy czasem o jednym. Wraca do domu i jest kolacja. To marzenie się spełnia, mimo braku żony. A potem się rewanżuję. Jak to się nazywa? Partnerstwo?’’, wyznała gwiazda.

Anita Werner w rozmowie z Twoim Stylem powiedziała, na czym polega dla niej udana relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną. W związku nie chodzi o rywalizację. Ja całe życie rywalizowałam ze sobą, mam dość. Nie chcę jeszcze w domu napinać mięśni. Lepiej się nawzajem nakręcać. Nawet gdy reprezentujemy różne dyscypliny. Ja mogę jego dyscypliny nie znać, mogę być w niej słaba. Ważne, że widzę, że on jest mistrzem. Wtedy jest podziw, jestem szczęśliwa i dumna’’, podkreśliła prezenterka.

Jaki jest jej wymarzony typ faceta? Nie będę gdybać, z kim mogłabym się związać, bo już się związałam. Ale porzućmy stereotypy. Ja jestem jednocześnie wszechmogąca i krucha. Wrażliwa, delikatna. Ci, którzy znają mnie tylko z telewizji, myślą: A to baba, zimna, ostra, konkretna...’’. Kiedyś studenci przyznali mi nagrodę Mediatora w kategorii: TORpeda’’, a ja torpedą jestem tylko w pracy’’, skwitowała Werner. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.