Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anita Lipnicka opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem: „Jaki fajny pan brodacz…”

Internautki zachwyciły się przystojnym Brytyjczykiem

Rafał Kowalski 22 czerwca 2020 13:14
Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska

Cztery lata temu Anita Lipnicka pierwszy raz wyszła za mąż. Piosenkarka związała się z brytyjskim artystą multimedialnym Markiem Grayem. Para rzadko pokazuje się publicznie, dlatego najnowsze zdjęcie opublikowane na Instagramie wokalistki wywołało niemałe poruszenie. W komentarzach fani talentu 45-latki nie mogli się nadziwić, jak pięknie gwiazda i jej ukochany razem wyglądają.

Anita Lipnicka pokazała zdjęcie z mężem Markiem. Jak wygląda Brytyjczyk?

W ostatnim czasie Anita Lipnicka skupiała się na promocji nowego albumu OdNowa i rzadko pokazywała w mediach społecznościowych urywki swojego prywatnego życia. W ostatnim weekend zmieniło się to za sprawą fotografii, na której piosenkarka czule obejmuje męża. „Jaki fajny pan brodacz...”, „Serce rośnie jak się widzi taką miłość”, „Jaka Pani jest piękna i do tego niezwykle utalentowana i szczęśliwa, nic tylko zazdrościć” – to tylko niektóre miłe komentarze, które znaleźliśmy pod zdjęciem Marka i Anity.

Przypomnijmy, że para poznała się po rozstaniu Polki z Johnem Porterem. Cztery lata temu Anita Lipnicka i Mark Gray wzięli romantyczny ślub na greckiej wyspie Hydra. Zanim jednak Brytyjczyk przeprowadził się dla wokalistki do Polski, przez kilkanaście lat opiekował się samotnie swoimi nastoletnimi synem i córką. To dla nich 43-latek porzucił pracę w agencji reklamowej. „Mark przez dziesięć lat wychowywał swoje dzieci sam, jest bardzo wyćwiczony w sytuacjach domowych. Pralki go nie straszą, zmywarki też, ani gotowanie”, mówiła Anita Lipnicka w Dzień Dobry TVN. Dziś para wspólne zajmuje się córką 45-letniej wokalistki, Polą.

O tym, jak dokładnie wyglądało poznanie zakochanych, żadne z nich mówić nie chce. Gwiazda określiła jednak ten moment jako szansę jedną na milion. Chwilę później Anita i Mark współpracowali razem przy okładce albumu wokalistki oraz przy animacji do klipu Ptasiek. Artystka zawdzięcza mężowi o wiele więcej, niż pomoc przy pracy. „„Przy nim odmłodniałam. Wcześniej ciągle się starałam, aby dotrzymać kroku drugiej stronie, teraz, przy Marku, wyluzowałam”, tłumaczyła była wokalistka Varius Manx w magazynie Pani.

Życzymy małżeństwu wszystkiego, co najpiękniejsze! Prawda, że Anita Lipnicka i Mark Gray idealnie pasują do siebie? 

Taka sukienka przyda Ci się tego lata:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Lipnicka (@anita.lipnicka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Lipnicka (@anita.lipnicka)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.