Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott
O TYM SIĘ MÓWI

Prawniczka Angeliny zrezygnowała z prowadzenia sprawy rozwodowej!

Aktorka straci prawo do opieki nad dziećmi?

Olga Figaszewska 8 sierpnia 2018 10:25
Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott

Separacja, rozwód i batalia o dzieci. Czy Angelina Jolie i Bad Pitt kiedykolwiek dojdą do porozumienia? Nie udaje im się to od dwóch lat.  I nic nie zwiastuje tego, by w najbliższym czasie sfinalizowali rozwód. Sytuacji nie poprawia fakt, że byli małżonkowie rozmawiają ze sobą wyłącznie za pośrednictwem adwokatów. Teraz oboje skupiają się na tym, by wywalczyć wyłączne prawa do opieki nad dziećmi… Jak donoszą media, w tej kwestii Angelina Jolie jest zdolna do wszystkiego. Ale czeka ją bardzo trudny czas. Jej prawniczka zrezygnowała z prowadzenia tej sprawy! Dlaczego?

Angelina Jolie walczy o prawo do opieki nad dziećmi

Na początku sąd ustalił, że każde z rodziców ma prawo do zajmowania się dziećmi spędzania z nimi czasu. Angelina Jolie ograniczyła kontakty Brada Pitta z dziećmi, oczywiście wbrew nakazom sądu. Uważała, że dla ich dobra, powinna je chronić. Uzależnienie aktorka, romanse… Jolie już mu nie ufa. Wciąż ma w sobie sporo złości i urazu do męża. „Dzieci są dla Angeliny wszystkim. Są dziełem jej życia, nie jest więc zadowolona z tego, że jakiś sędzia, który nawet ich nie zna, jest w stanie decydować o ich przyszłości”, donosiło kilka miesięcy temu Hollywood Life. Dlatego często towarzyszą mamie w podróżach po całym świecie.  

W dodatku zarówno Angelina jak i Brad mają inne spojrzenia na kwestie wychowawcze. „Aktorka nienawidzi myśli, że cała jej ciężka praca została podważona podczas pobytu u ojca”, twierdził jeden z tabloidów. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. I okazuje się, że Angelina będzie nieco osłabiona w walce o dzieci.

Prawniczka Jolie zrezygnowała z prowadzenia sprawy rozwodowej?

Niedawno sąd w Los Angeles postanowił, że Angelina nie będzie miała wyłącznego prawa do opieki. „Ważne jest, aby każdy z nich miał zdrowe i silne relacje z ojcem i matką. Jeżeli nieletnie dzieci nie będą mieć kontaktu z ojcem, może to być dla nich bardzo szkodliwe, gdyż relacja z tatą podczas dorastania jest niezbędna”, miał argumentować sędzia w uzasadnieniu wyroku. To rozwścieczyło gwiazdę. Media donoszą,, Angie zrobi wszystko, by zdobyć całkowitą opiekę nad 16-letnim Maddoxem, 14-letnim Paxem, 13-letnią Zaharą, 12-letnią Shiloh i 10-letnimi bliźniakami Knoxem i Vivienne.

Podobno aktorka jest tak przepełniona nienawiścią do Brada i zdeterminowana, by się zemścić na mężu, że jej prawniczka, Laura Wasser, zrezygnowała z prowadzenia sprawy rozwodowej. „Napędza ją gniew i stała się śmiesznie nierozsądna”, donosiło TMZ. Angelina musiała zatrudnić kolejnego prawnika, który ziści jej marzenia.

W tej sprawie wypowiedział się rzecznik prasowy gwiazdy, który zaprzeczył tym doniesieniom. Wassers nadal reprezentuje Angelinę. A rozwód i proces ustalania szczegółów opieki nad dziećmi wkroczył na kolejny etap. Prawdą jest, że gwiazda korzysta z usług jeszcze jednej kancelarii prawnej.

W każdym razie, Angelinę czeka trudny czas. Brad nie zamierza odpuszczać. „Jest teraz skupiony na dwóch najważniejszych rzeczach w jego życiu, czyli na szóstce dzieci i aktorstwie . Mimo wszystko rola ojca jest u niego na piedestale. Pitt zrobi wszystko dla swoich dzieci i nie zamierza się poddać”, czytamy na łamach Hollywood Life.

Co więcej, jeśli Angelina nadal będzie niechętna, by pociechy widywały się regularnie z ojcem, grozi jej całkowite pozbawienie praw rodzicielskich. Sędzia nakazał aktorce podanie Bradowi Pittowi numerów telefonów dzieci, umożliwienie kontaktu z nimi. Aktorka nie może w jakikolwiek sposób ingerować w komunikację między nimi, a nawet ustalanie terminów spotkań.

Uważasz, że Jolie i Pitt powinni pójść na kompromis? W końcu dobro dzieci jest najważniejsze!  

Angelina Jolie straci prawo opieki nad dziećmi przed Brada Pitta?
Fot. Getty Images

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.