Andrzej Seweryn, Maximilien Seweryn, syn
Fot. VIPHOTO/East News
o tym jest głośno

Andrzej Seweryn pokazał dawno niewidzianego syna. Zdjęcia z Maximilienem podbijają sieć

Panowie pojawili się na premierze najnowszego filmu Jana Holoubka

Marcjanna Maryszewska 28 września 2023 11:58
Andrzej Seweryn, Maximilien Seweryn, syn
Fot. VIPHOTO/East News

Na uroczystej premierze filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór" zjawiła się cała plejada gwiazd polskiego kina. Poza odtwórcami głównych ról — Jakubem Gierszałem i Tomaszem Schuchardtem — przed fotoreporterami zapozował m.in. Andrzej Seweryn. Aktor zabrał na ściankę swojego dawno niewidzianego syna. 33-letni Maximilien Seweryn to niezwykle przystojny mężczyzna! Ich wspólne zdjęcia podbijają sieć...

Andrzej Seweryn z synem na premierze Doppelgänger. Sobowtór. Kim jest Maximilien Seweryn?

Maximilien Seweryn to owoc trzeciego małżeństwa Andrzeja Seweryna z libańską aktorką Mireille Maalouf. Nie jest tajemnicą, że najmłodszy syn artystycznej pary postanowił pójść w ich ślady i również został aktorem. Nie od razu marzył o pracy na planie, choć w młodości zdarzało mu się dostawać epizody u boku taty — pasja rozkwitała w nim przez wiele lat. "Nie pamiętam jednego momentu, który by mi jakoś szczególnie uświadomił pozycję mojego taty na polskiej scenie teatralno-filmowej. Może dlatego, że kino i teatr były obecne w moim życiu na co dzień. W końcu artystą jest nie tylko ojciec, ale też moja mama. Oboje często zabierali mnie i mojego brata na próby do teatru czy na plan filmowy, tam się zresztą poznali" — wspominał Maximilien w rozmowie z portalem Wysokie Obcasy.

Maksymilian Seweryn, Andrzej Seweryn, Warszawa 27.09.2016

Maksymilian Seweryn, Andrzej Seweryn, WARSZAWA 27.09.2016 PREMIERA FILMU PT. OSTATNIA RODZINA
Fot. VIPHOTO/East News

"Nie zmienia to faktu, że nie od razu chciałem zostać aktorem, zupełnie nie miałem takich planów. Początkowo zamierzałem iść na architekturę albo astronomię. Stanęło jednak na tym, co robi większość członków naszej patchworkowej rodziny", dodawał w tym samym wywiadzie.

TYLKO W VIVIE: Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Z ojcem łączy go więź piękna i niezwykle silna. Andrzej Seweryn okazał się nie tylko niezastąpionym rodzicem, ale również mentorem na aktorskiej ścieżce. "Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, żeby nie powiedzieć kumplami. Dobrze mieć w nim kompana, który jak mało kto rozumie tajniki tego zawodu, wie, z czym się mierzę, rozumie wszystkie moje rozterki, decyzje czy frustracje. Szczęśliwie o tym samym mogę porozmawiać z Marysią, która też wykonuje ten zawód i doskonale wie, z czym się mierzę" — zwierzał się Wysokim Obcasom. Co ciekawe jednak, Maximilien nie zna języka polskiego. Żartował, że to wina jego taty... „Dorastałem we Francji, tam chodziłem do szkoły i tam uczyłem się też niemieckiego i angielskiego. To już trzy języki. W domu nie mówiliśmy po polsku, choć tata jest Polakiem. Teraz bardzo żałuję, że nie mówię po polsku. Ale rozumiem troszeczkę”, stwierdził w rozmowie z „Faktem” w sierpniu 2022 roku.

Andrzej Seweryn z dziećmi: Maximilien Seweryn, Maria Seweryn, Jan Seweryn, Warszawa, 28.08.2011 

Andrzej Seweryn z dziećmi, Maria Seweryn, Maksymilian Seweryn, Jan Seweryn, Warszawa, 28.08.2011 rok
Fot. Niemiec

Andrzej Seweryn pokazał przystojnego syna

Maximilien Seweryn od lat nie pokazywał się u boku sławnego taty, dlatego obecność obu panów na ściance wzbudziło wiele emocji! Syn aktora zaszczycił swoją obecnością premierę filmu "Doppelgänger. Sobowtór" w reżyserii Jana Holoubka, która odbyła się 27 września 2023 roku. Andrzej Seweryn wciela się w nim w jedną z drugoplanowych postaci.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: O tej relacji nie wiedział prawie nikt. Jadwiga Barańska ujawniła, że jest matką chrzestną Jana Holoubka

Uśmiechnięci panowie zapozowali reporterom na ściance. Ich wspólne zdjęcia wzbudziły wiele emocji wśród widzów — i nic dziwnego, bo takie kadry to prawdziwa gratka dla wiernych fanów! Zobaczcie, jak się zaprezentowali. Dostrzegacie podobieństwo Maximiliena do legendy polskiego kina?  

Andrzej Seweryn, Maximilien Seweryn, Warszawa, 27.09.2023. Premiera filmu "Doppelgänger. Sobowtór"

Fot. Niemiec / AKPA

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.