Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny zażartował na wizji z Michała Piróga: „Każdy schizofrenik tak robi”

Poszło o biografie tancerza

Rafał Kowalski 30 września 2021 11:10
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Każdy odcinek programu Kuba Wojewódzki niesie za sobą ogromne emocje. Nie inaczej było w przypadku wtorkowej wizyty Andrzeja Piasecznego. Wokalista opowiedział o swojej nowej płycie, coming oucie, roli jurora w Tańcu z gwiazdami i domu pod Kielcami. W pewnym momencie włączył się jednak do dyskusji z drugim gościem – Young Leosią – i niespodziewanie dogryzł Michałowi Pirógowi…

Andrzej Piaseczny o książkach Michała Piróga

W pewnym momencie programu Kuba Wojewódzki prowadzący zszedł na temat książek. Prezenter wykorzystał ten moment, by wtrącić jeden z wielu w tym odcinku żartów. Wykorzystał do tego publikacje kolegi z branży, który wydał do tej pory dwie książki o sobie. Zapytał Andrzeja Piasecznego, co on czyta i zanim ten odpowiedział, dodał: „Mam nadzieję, że nie te dwie biografie Piróga, co wydał. To jest niesamowite, że on wydał dwie biografie, zastanawiam się, co było w drugiej”, usłyszeliśmy z ust Kuby Wojewódzkiego, a publiczność zaczęła się śmiać.

Pod słowa showmana podłączył się piosenkarz. „Każdy schizofrenik tak robi”, dopowiedział ku rozbawieniu gospodarza programu.

Michał Piróg nie zareagował do tej pory na te słowa. Nie wiadomo, czy tancerz uznał te słowa za żart, niemiły przytyk czy może w ogóle go to nie obeszło.

Zobacz też: Michał Piróg: „Wiedziałem, że mogę wrócić, kiedy świat mnie opluje. Najważniejsze mieć wsparcie bliskich”

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Książki Michała Piróga

Przypomnijmy, jakie dwie publikacje mieli na myśli Andrzej Piaseczny i Kuba Wojewódzki. Pierwszą książkę o swoim życiu Michał Piróg napisał wraz z Izabelą Bartosz. Chcę żyć została wydana przez wydawnictwo Muza w 2014 roku. O czym była? „W książce, Michał opisuje wszystkie przeszkody, które musiał pokonać, aby dotrzeć tam, gdzie zawsze pragnął. Przedstawia kluczowe momenty swojego życia, punkty zwrotne, w których odkrył swą prawdziwą tożsamość. Bezkompromisowość oraz absolutna uczciwość autora sprawiają, że książka na długo pozostaje w pamięci. Jest to historia jednostki o silnym charakterze i ogromnej wrażliwości, jej walki z systemem i drodze do odnajdywania w sobie równowagi”, czytamy w notce prasowej.

Z kolei druga książka, o której Kuba Wojewódzki powiedział biografia, to Wszystko jest po coś opublikowane dzięki wydawnictwu Czerwone i Czarne w 2016 roku. Tancerz podzielił się z czytelnikami 13 zasadami, dzięki którym osiągnął sukces. „Żeby być naprawdę wolnym, trzeba poznać siebie i napisać swój własny kodeks moralny. Jak wygląda mój? Spróbuję wam opowiedzieć na postawie własnych doświadczeń życiowych. Te 13 zasad brzmi skrótowo tak: Kim jesteś? Czego pragniesz? Uwierz w siebie! Szukaj inspiracji. Dbaj o przyjaciół. Rozpoznaj swoich wrogów. Nie osądzaj. Nie zazdrość. Nie bój się. Nie rozpamiętuj, działaj. Bądź sobą. Życie jest grą, poznaj jej zasady. Miej oczy szeroko otwarte”, pisał o książce Michał Piróg. 

Zobacz też: Pary jednopłciowe wystąpią w polskim Tańcu z gwiazdami? Andrzej Piaseczny chce zmian

Michał Piróg, Viva! 13/2019
Fot. Bart Pogoda

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.