Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Uwielbiany przez widzów program znów w ramówce! Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji?

Fani liczyli na obecność dziennikarki w tym show...

Redakcja VIVA! 12 grudnia 2019 09:29
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Ze względu na osobistą tragedię, związaną ze śmiercią ukochanego męża, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego i, co oczywiste, zawiesiła karierę w telewizji. Zaangażowała się jednak w przygotowania do premiery Ukrytej gry, ostatniego filmu Piotra Woźniak-Staraka. Fani dziennikarki nie ukrywają, że czekają na jej powrót – tym bardziej, że stacja TVN potwierdziła kolejną edycję lubianego programu Ameryka Express. Czy znów zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej? Znamy odpowiedź na to pytanie.

Ameryka Express nowa edycja: kto poprowadzi?

Jak informuje portal Wirtualne Media, premiera nowego sezonu show Ameryka Express zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku. Będzie to druga edycja przygód w Ameryce, i już czwarta programu. Prowadzącą poprzednich trzech była Agnieszka Woźniak-Starak, i z tego właśnie powodu pojawia się wiele pytań, czy wróci na ekrany telewizorów. Dziennikarka podjęła już decyzję.

Z doniesień portalu wirtualnemedia.pl wynika, że w roli prowadzącej sprawdzi się Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji show Agent Gwiazdy i ekspertka kulinarna w kuchni Dzień Dobry TVN.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Daria Ładocha (@darialadocha)

Ameryka Express 2: kto weźmie udział?

Portal Wirtualne Media informuje, że zdjęcia zrealizowano w Gwatemali i Kolumbii. Przypomnijmy, że w programie bierze udział osiem par. Muszą przebyć wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara na dzień na osobę. Po drodze wykonują różne zadania – w przypadku wygranej, zapewniają sobie ochronę przed eliminacją, a w razie przegranej wypadają z dalszej gry. Oczywiście, producenci show dbają o rozrywkę widzów, stosując nieoczekiwane zwroty akcji.

Kto tym razem powalczy o nagrodę główną? W podróż wraz z Ameryka Express wyruszyli aktorka Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą, aktor Paweł Deląg z Dariuszem Lipką, wokalistka Patrycja Markowska z Żanetą Lubera, finalistka Top Model Karolina Pisarek z przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską. 

A także młodzi aktorzy znani z serialu 19+ Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Iwona Benjamin (gwiazda programu Żony Hollywood) wraz z mężem Reggie, wielbiciele motoryzacji bracia Grzegorz i Rafał Collins, oraz kick-boxer i zawodnik MMA Marcin „Różal” Różalski z Bartoszem Fabińskim.

„Nigdy wcześniej w programie nie mieliśmy tak różnorodnej grupy pod względem wieku, zawodu, osobowości. Taka ekipa nigdy nie miałaby szansy się spotkać prywatnie. Kiedy zobaczyłam ich na lotniku pomyślałam jedno: jak oni sobie poradzą z wyzwaniami, czy wiedzą na co się piszą, jak się dogadają ze sobą? Wiedziałam już, że na pewno nie będziemy się z nimi nudzić. No i nie pomyliłam się!”, skomentowała Marta Więch, producentka projektu, na łamach portalu wirtualnemedia.pl. 

Ameryka Express
Fot. materiały prasowe

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.