Angelina Jolie i Amal Clooney
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Amal Clooney i Angelina Jolie w konflikcie! Jedna nie chce się z drugą przyjaźnić. O co poszło?

Gabriela Czernecka 14 września 2017 09:00
Angelina Jolie i Amal Clooney
Fot. Getty Images

Amal Clooney nie chce przyjaźni z Angeliną Jolie! Amal i Angelina w konflikcie! - krzyczą nagłówki zagranicznej prasy. Jak jest naprawdę? Czy faktycznie Angelina Jolie i Amal Clooney się nie lubią?

Polecamy: Amal Clooney nosi ubrania projektu… własnej siostry! Czy dzięki niej Tala zostanie gwiazdą?

Amal i Angelina się nie lubią?

Nie od dziś wiadomo, że Brad Pitt i George Clooney się przyjaźnią. Panowie poznali się na planie filmu „Ocean's Eleven: Ryzykowna gra” w 2001 roku. Szybko nawiązała się między nimi przyjaźń. Od tamtej pory wraz z Mattem Damonem (który również zagrał w tym filmie) tworzyli zgraną ekipę, do której należały również ich ówczesne partnerki. Tak było w przypadku Jennifer Aniston, która mimo iż już nie jest żoną Brada prywatnie wciąż utrzymuje kontakt z Clooneyem. Niestety z Angeliną Jolie sytuacja ma się nieco inaczej. 

Choć George Clooney zaakceptował Angelinę jako nową partnerkę Brada Pitta, od momentu gdy rok temu złożyła papiery rozwodowe, aktor stanął w obronie swojego przyjaciela i nie utrzymuje kontaktów z gwiazdą. Podobne stanowisko zajęła żona George'a Clooneya, Amal Clooney. Teraz zarówno Brad, jak i Angelina próbują odbudować swoje życie. Jolie wpadła na pomysł, by zacząć stawać na nogi przy pomocy nowej gwiazdy, jaką bez wątpienia stała się Amal. Docenia się ją za styl, elegancję i przede wszystkim za to, że usidliła największego kawalera. Nic dziwnego, że wybór padł właśnie na nią. Podobno Jolie wyszła z propozycją spotkania z Amal i nadzieją na wspólną przyjaźń.

Według RadarOnline, Amal Clooney nie ma ochoty utrzymywać kontaktu z ekspartnerką przyjaciela swojego męża: „Angie naprawdę się postarała żeby naprawić tę znajomość tłumacząc, że życie jest zbyt krótkie na obrażanie się i że dużo wody już upłynęło pod mostem, ale Amal była zadziwiona sugestiami, że miałaby zaprzyjaźnić się z kobietą, którą mało zna i zupełnie nie szanuje! Z miejsca odrzuciła propozycję Angeliny!”, informuje serwis. Podobno Jolie liczyła, że Amal będzie zainteresowana bliższą relacją: „Angelina nie ma pojęcia dlaczego Amal i George mają z nią problem. Ona chciała się zaprzyjaźnić z nimi zwłaszcza, że mają wiele wspólnego, a Brad już nie stoi im na przeszkodzie, ale teraz musi się pogodzić z tym, ze to się nigdy nie wydarzy donosi informator portalu.

Polecamy także:  Shiloh Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie rozpoczęła już terapię zmiany płci?

Angelina Jolie ociepla wizerunek

Czy faktycznie panie są w konflikcie? Nieoficjalnie mówi się, że propozycją przyjaźni, Angelina Jolie chciała podreperować swój wizerunek. Rozwód Jolie z Bradem Pittem, skandal z nowym filmem o Kambodży i najnowsze zdjęcia wychudzonej Angie nie wpływają dobrze na postrzeganie aktorki w mediach. Pierwszym krokiem ku "naprawianiu wizerunku" miało być pojawienie się Angeliny z dziećmi na festiwalu filmowym w Toronto, gdzie chętnie rozdawała uśmiechy. Przyjaźń z Amal Clooney, która szybko stała się ulubienicą mediów miałaby pomóc aktorce powrócić na szczyt. Czy Amal zdecyduje się pomóc koleżance? 

Zobacz także: Dawno niewidziana Angelina Jolie zabrała dzieci na festiwal filmowy w Toronto. Rzeczywiście jest za chuda?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.