Amal Clooney nosi ubrania projektu siostry Tali Alamuddin
Fot. Pinterest, Instagram @totallytala
ZE ŚWIATA MODY

Amal Clooney nosi ubrania projektu… własnej siostry! Czy dzięki niej Tala zostanie gwiazdą?

Marcin Brzeziński 28 sierpnia 2017 19:25
Amal Clooney nosi ubrania projektu siostry Tali Alamuddin
Fot. Pinterest, Instagram @totallytala

Amal Clooney wspiera swą siostrę i nosi ubrania i dodatki jej projektu! Marka 42-letniej Tali Alamuddin nosząca nazwę Totally Tala zadebiutowała właśnie w Singapurze, ale za sprawą uwielbianej żony George’a Clooney’a ma szansę odnieść sukces również w Europie i Stanach Zjednoczonych. I naprawdę trudno sobie wyobrazić lepszą ambasadorkę nowo powstałej marki! Powiedzmy tylko, że pojawienie się Amal Clooney w pasiastym kombinezonie lub z torbą z frędzlami marki Totally Tala zostało zauważone przez media na całym świecie.

 

Amal Clooney nosi ubrania projektu siostry Tali Alamuddin
Fot. Instagram @totallytala

Starsza siostra Amal Clooney-Tali Alamuddin, właścicielka marki Totally Tala.

 

Polecamy też: Świeżo upieczona mama, Amal Clooney, przez całą ciążę zachwycała! Poznaj sekrety jej wizerunku

 

Marka Totally Tala

Tala Alamuddin jest w Azji postacią dobrze znaną, głównie za sprawą majątku swojego męża, prezesa jednego z większych singapurskich koncernów. Swoją markę reklamuje sloganem „Totally fun. Totally wild. Totally Tala” czyli „Totalnie zabawne. Totalnie zwariowane. Totalnie Tala”. Jej projekty na razie nie budzą naszego specjalnego entuzjazmu, ale podoba nam się to, że siostry Alamuddin wspierają w swoich różnych życiowych przedsięwzięciach. Tak samo opiekuńcze są zresztą wobec dwóch przyrodnich braci, Samera i Ziada. Po za tym… nie bądźmy dla debiutantki zbyt surowi!

 

Amal Clooney nosi ubrania projektu siostry Tali Alamuddin
Fot. Instagram @totallytala

Torebki zaprojektowane przez siostrę Amal Clooney -Tali Alamuddin.

 

Polecamy też: George Clooney drży o zdrowie żony i dzieci. Aktor wydaje fortunę na ochronę. Dlaczego?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.