Amal Clooney nosi ubrania projektu siostry Tali Alamuddin
Fot. Pinterest, Instagram @totallytala
ZE ŚWIATA MODY

Amal Clooney nosi ubrania projektu… własnej siostry! Czy dzięki niej Tala zostanie gwiazdą?

Marcin Brzeziński 28 sierpnia 2017 19:25
Amal Clooney nosi ubrania projektu siostry Tali Alamuddin
Fot. Pinterest, Instagram @totallytala

Amal Clooney wspiera swą siostrę i nosi ubrania i dodatki jej projektu! Marka 42-letniej Tali Alamuddin nosząca nazwę Totally Tala zadebiutowała właśnie w Singapurze, ale za sprawą uwielbianej żony George’a Clooney’a ma szansę odnieść sukces również w Europie i Stanach Zjednoczonych. I naprawdę trudno sobie wyobrazić lepszą ambasadorkę nowo powstałej marki! Powiedzmy tylko, że pojawienie się Amal Clooney w pasiastym kombinezonie lub z torbą z frędzlami marki Totally Tala zostało zauważone przez media na całym świecie.

 

Amal Clooney nosi ubrania projektu siostry Tali Alamuddin
Fot. Instagram @totallytala

Starsza siostra Amal Clooney-Tali Alamuddin, właścicielka marki Totally Tala.

 

Polecamy też: Świeżo upieczona mama, Amal Clooney, przez całą ciążę zachwycała! Poznaj sekrety jej wizerunku

 

Marka Totally Tala

Tala Alamuddin jest w Azji postacią dobrze znaną, głównie za sprawą majątku swojego męża, prezesa jednego z większych singapurskich koncernów. Swoją markę reklamuje sloganem „Totally fun. Totally wild. Totally Tala” czyli „Totalnie zabawne. Totalnie zwariowane. Totalnie Tala”. Jej projekty na razie nie budzą naszego specjalnego entuzjazmu, ale podoba nam się to, że siostry Alamuddin wspierają w swoich różnych życiowych przedsięwzięciach. Tak samo opiekuńcze są zresztą wobec dwóch przyrodnich braci, Samera i Ziada. Po za tym… nie bądźmy dla debiutantki zbyt surowi!

 

Amal Clooney nosi ubrania projektu siostry Tali Alamuddin
Fot. Instagram @totallytala

Torebki zaprojektowane przez siostrę Amal Clooney -Tali Alamuddin.

 

Polecamy też: George Clooney drży o zdrowie żony i dzieci. Aktor wydaje fortunę na ochronę. Dlaczego?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.