Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Shiloh Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie rozpoczęła już terapię zmiany płci?

Weronika Kostyra 31 lipca 2017 19:10
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

 

Shiloh Jolie-Pitt, najstarsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta od najmłodszych lat zachowuje się i ubiera jak chłopiec. Mająca obecnie 11 lat dziewczynka nosi krótko ostrzyżone włosy i spędza czas głównie w towarzystwie braci. Na ślubie rodziców ubrana była w garnitur, a nie w sukienkę, jak jej siostry. Podobno prosi także, by zwracać się do niej jak do chłopca. Angelina Jolie już w 2010 roku w „Vanity Fair” mówiła: „[Shiloh] chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci”. Kolejne zdjęcia dorastającej Shiloh potwierdzają te informacje i świadczą o tym, że dziewczynka jest konsekwentna.

 

Angelina Jolie z dziećmi, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

 

Shiloh Jolie-Pitt wkrótce zmieni płeć?

Rodzice wiele razy podkreślali, że akceptują i wspierają zachowanie córki. Kilka tygodni temu media obiegła informacja, podana przez francuską agencję prasową AFP (Agence France Presse), że zgodzili się także na rozpoczęcie procedury zmiany płci i Shiloh przejdzie terapię hormonalną, która w tak młodym wieku polegałaby na zahamowaniu rozwoju żeńskich cech płciowych. Teraz agencja wydała oficjalny komunikat, w którym zaprzecza, że kiedykolwiek podała taką informację. Dodatkowo poprosiło wszystkie inne media o usunięcie powoływania się na ich agencję. Fatalna pomyłka, której źródło nie jest znane już rozprzestrzeniło się w internecie i plotki są ciągle żywe.

 

Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News


Brad i Angelina w czasie medialnej burzy na temat przyszłości córki nie zaprzeczyli żadnym pogłoskom. Zawsze mówili, że będą wspierać swoje dzieci w byciu sobą. Podobno już od pewnego czasu regularnie konsultują się z najlepszymi lekarzami. „Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru” – mówiła kiedyś Angelina Jolie. Komentujący sprawę zadają jednak pytanie, czy nie jest jeszcze za wcześnie na tę decyzję. Nie jest wykluczone, że nawet jeśli nie teraz, w przyszłości Shiloh rzeczywiście zdecyduje się na pełną zmianę płci.

 

Zobacz także: Syn Charlize Theron w sukience, córka Angeliny Jolie w garniturze. Czy Hollywood wychowuje dzieci zbyt liberalnie?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.