Weronika Kostyra 12 września 2017 06:00
1/5
Angelina Jolie z dziećmi w Toronto
Copyright @East News
1/5

 

Ostatni czas był dla Angeliny Jolie bardzo trudny. Poza sprawą rozwodową z Bradem Pittem zmagała się wieloma problemami zdrowotnymi – po wycięciu jajników przeszła przedwczesną menopauzę i cierpi na porażenie mięśni twarzy. Plotkowano, że powróciły także anoreksja i depresja, a aktorka jest obecnie cieniem dawnej siebie. Od czasu ogłoszenia decyzji o rozwodzie  rzadko pokazywała się publicznie, dlatego media spekulowały na temat jej stanu zdrowia. Najnowsze zdjęcia udowadniają jednak, że doniesienia te dalekie były prawdy.

 

Angelina Jolie z dziećmi na festiwalu w Toronto

Na festiwal, gdzie promuje film „The Breadwinner”, którego jest producentką, zabrała czwórkę z sześciorga swoich dzieci – córki Vivienne, Zaharę i Shiloh oraz syna Paxa. Szczęśliwa mama wyglądała zjawiskowo w białym kombinezonie Givenchy. Chętnie rozdawała autografy, uśmiechała się i wprost promieniała. Aktorka wygląda bardzo szczupło, ale miała mnóstwo energii i plotki o jej chorobie wydają się mocno przesadzone.

 

Zobacz także: Shiloh Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie rozpoczęła już terapię zmiany płci?

4/5
Angelina Jolie z dziećmi w Toronto
Copyright @East News
4/5

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?