Weronika Kostyra 12 września 2017 06:00
1/5
Angelina Jolie z dziećmi w Toronto
Copyright @East News
1/5

 

Ostatni czas był dla Angeliny Jolie bardzo trudny. Poza sprawą rozwodową z Bradem Pittem zmagała się wieloma problemami zdrowotnymi – po wycięciu jajników przeszła przedwczesną menopauzę i cierpi na porażenie mięśni twarzy. Plotkowano, że powróciły także anoreksja i depresja, a aktorka jest obecnie cieniem dawnej siebie. Od czasu ogłoszenia decyzji o rozwodzie  rzadko pokazywała się publicznie, dlatego media spekulowały na temat jej stanu zdrowia. Najnowsze zdjęcia udowadniają jednak, że doniesienia te dalekie były prawdy.

 

Angelina Jolie z dziećmi na festiwalu w Toronto

Na festiwal, gdzie promuje film „The Breadwinner”, którego jest producentką, zabrała czwórkę z sześciorga swoich dzieci – córki Vivienne, Zaharę i Shiloh oraz syna Paxa. Szczęśliwa mama wyglądała zjawiskowo w białym kombinezonie Givenchy. Chętnie rozdawała autografy, uśmiechała się i wprost promieniała. Aktorka wygląda bardzo szczupło, ale miała mnóstwo energii i plotki o jej chorobie wydają się mocno przesadzone.

 

Zobacz także: Shiloh Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie rozpoczęła już terapię zmiany płci?

4/5
Angelina Jolie z dziećmi w Toronto
Copyright @East News
4/5

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?