Weronika Kostyra 12 września 2017 06:00
1/5
Angelina Jolie z dziećmi w Toronto
Copyright @East News
1/5

 

Ostatni czas był dla Angeliny Jolie bardzo trudny. Poza sprawą rozwodową z Bradem Pittem zmagała się wieloma problemami zdrowotnymi – po wycięciu jajników przeszła przedwczesną menopauzę i cierpi na porażenie mięśni twarzy. Plotkowano, że powróciły także anoreksja i depresja, a aktorka jest obecnie cieniem dawnej siebie. Od czasu ogłoszenia decyzji o rozwodzie  rzadko pokazywała się publicznie, dlatego media spekulowały na temat jej stanu zdrowia. Najnowsze zdjęcia udowadniają jednak, że doniesienia te dalekie były prawdy.

 

Angelina Jolie z dziećmi na festiwalu w Toronto

Na festiwal, gdzie promuje film „The Breadwinner”, którego jest producentką, zabrała czwórkę z sześciorga swoich dzieci – córki Vivienne, Zaharę i Shiloh oraz syna Paxa. Szczęśliwa mama wyglądała zjawiskowo w białym kombinezonie Givenchy. Chętnie rozdawała autografy, uśmiechała się i wprost promieniała. Aktorka wygląda bardzo szczupło, ale miała mnóstwo energii i plotki o jej chorobie wydają się mocno przesadzone.

 

Zobacz także: Shiloh Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie rozpoczęła już terapię zmiany płci?

4/5
Angelina Jolie z dziećmi w Toronto
Copyright @East News
4/5

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.