Weronika Kostyra 12 września 2017 06:00
1/5
Angelina Jolie z dziećmi w Toronto
Copyright @East News
1/5

 

Ostatni czas był dla Angeliny Jolie bardzo trudny. Poza sprawą rozwodową z Bradem Pittem zmagała się wieloma problemami zdrowotnymi – po wycięciu jajników przeszła przedwczesną menopauzę i cierpi na porażenie mięśni twarzy. Plotkowano, że powróciły także anoreksja i depresja, a aktorka jest obecnie cieniem dawnej siebie. Od czasu ogłoszenia decyzji o rozwodzie  rzadko pokazywała się publicznie, dlatego media spekulowały na temat jej stanu zdrowia. Najnowsze zdjęcia udowadniają jednak, że doniesienia te dalekie były prawdy.

 

Angelina Jolie z dziećmi na festiwalu w Toronto

Na festiwal, gdzie promuje film „The Breadwinner”, którego jest producentką, zabrała czwórkę z sześciorga swoich dzieci – córki Vivienne, Zaharę i Shiloh oraz syna Paxa. Szczęśliwa mama wyglądała zjawiskowo w białym kombinezonie Givenchy. Chętnie rozdawała autografy, uśmiechała się i wprost promieniała. Aktorka wygląda bardzo szczupło, ale miała mnóstwo energii i plotki o jej chorobie wydają się mocno przesadzone.

 

Zobacz także: Shiloh Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie rozpoczęła już terapię zmiany płci?

4/5
Angelina Jolie z dziećmi w Toronto
Copyright @East News
4/5

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.