Angelina Jolie w Vanity Fair
Fot. Mert Alas, Marcus Piggott / Vanity Fair
O TYM SIĘ MÓWI

Jak wygląda życie Angeliny Jolie po rozstaniu z Bradem Pittem? Aktorka zmieniła swoje priorytety i nauczyła się...

Weronika Kostyra 27 lipca 2017 15:30
Angelina Jolie w Vanity Fair
Fot. Mert Alas, Marcus Piggott / Vanity Fair

 

Angelina Jolie udzieliła właśnie „Vanity Fair” pierwszego wywiadu od czasu swojego rozstania z Bradem Pittem. Decyzja o rozwodzie, które nie został jeszcze ostatecznie sfinalizowany, zaskoczyła fanów na całym świecie. Aktorka postanowiła wtedy skupić się na sobie oraz dzieciach, dać sobie czas i nie komentować życia prywatnego. Teraz po upływie kilku miesięcy przełamała milczenie. Opowiedziała o swoim życiu teraz i planach na przyszłość

 

Nowy film Angeliny Jolie

Nowy filmowy projekt Angeliny Jolie zostanie pokazany jesienią podczas festiwalu filmowego w Toronto. Angelina jest reżyserką „First They Killed My Father”, adaptacji wspomnienia Loung Ung z 2000 roku na temat ludobójstwa Khmerów. Zdjęcia powstały w Kambodży, w języku Khmerów. Adoptowany, pochodzący z Kambodży syn Jolie, Maddox, pomagał mamie na planie. Film został wyprodukowany przez Netflix i aktorka zajmuje się teraz jego promocją. Poza tym nie ma jednak planów filmowych, więc może skupić się na domu i rodzinie.

 

Angelina Jolie w Vanity Fair
Fot. Mert Alas, Marcus Piggott / Vanity Fair

 

Angelina Jolie: rodzina

Jolie od dawna miała trudne relacje z ojcem, aktorem Jonem Voightem. Przez pewien czas nie utrzymywali kontaktów, ale ostatnio na nowo powitała go w swoim życiu.

„Bardzo dobrze wiedział, że potrzebowaliśmy dziadka w tym czasie. Musiałam iść na spotkanie z terapeutą, a on był w pobliżu. Zna zasadę – nie daj sobą pogrywać. Po prostu jest fajnym dziadkiem, który jest kreatywny, spędza z nimi czas, opowiada historie i czyta książki”.

 

Zobacz także: Czy Angelina Jolie i jej ojciec w końcu zakopią wojenny topór? Historia tej relacji jest przejmująca...

 

Angelina Jolie w Vanity Fair
Fot. Mert Alas, Marcus Piggott / Vanity Fair

 

Jak wygląda teraz życie Angeliny Jolie? Niedawno rodzina wprowadziła się do nowego domu z sześcioma sypialniami i dziesięcioma łazienkami

„To był najcięższy czas, a my potrzebowaliśmy wytchnienia. Ten dom to dla nas wielki krok naprzód, staramy się zrobić wszystko, aby uzdrowić naszą rodzinę. (…) Chcę po prostu przygotować dobre śniadanie i zająć się domem. To moja nowa pasja. Na prośbę dzieci, zapisałam się na kurs gotowania. Kiedy idę spać pytam siebie: czy zrobiłam świetną robotę jako mama, czy to był raczej przeciętny dzień? Nigdy nie obudziłam się i nie pomyślałam, że chcę żyć z rozmachem, ale nie umiem inaczej. Nie potrafię siedzieć w miejscu. Przez dziewięć miesięcy starałam się być naprawdę dobrą gospodynią domową – sprzątać po psie, zmywać naczynia i czytać bajki przed snem. I jestem w tym coraz lepsza, ale teraz muszę już założyć buty i wyruszyć w podróż…”

 

Zobacz także: Angelina Jolie przerwała milczenie na łamach „Vanity Fair”. Opowiedziała o rozwodzie i tajemniczej chorobie

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?