Fot. Eastnews
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie jednak zmieni miejsce zamieszkania? Aktorka będzie blisko Brada Pitta

Olga Figaszewska 5 lipca 2017 11:30
Fot. Eastnews

Gdy wydawało się, że historia Brada i Angeliny w końcu dobiega końca, nastąpił nieprzewidywany zwrot akcji. Pojawiają się kolejne sensacje dotyczące ich życia po rozstaniu.  O co chodzi?

Zobacz też: Angelina Jolie ma nowego partnera. Amerykańskie tabloidy wiążą ją z utalentowanym aktorem

Angelina i Brad Pitt zamieszkają obok siebie?

Zaczynając od początku... Angelina Jolie pod koniec września ubiegłego roku oskarżyła byłego partnera o przemoc wobec dzieci, problemy z agresją oraz nadużywanie alkoholu i narkotyków. Zanim sąd oczyścił aktora ze wszystkich zarzutów, Jolie dostała tymczasową opiekę nad dziećmi. Pitt zarówno dla dobra dzieci i siebie samego, postanowił odpuścić i rozpocząć nowy etap. Brad Pitt przyznał się do uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Następnie rozpoczął terapię, by w końcu dojrzeć do decyzji o tymczasowym zawieszeniu kariery. W tym czasie, Angelina kupiła posiadłość w Wielkiej Brytanii, gdzie po rozwodzie miała zamieszkać wraz z dziećmi. 

Z tego faktu nie mieli być zachwyceni sąsiedzi aktorki. „Jej przeprowadzka i obecność wprowadzają wiele chaosu w sąsiedztwie. Ulica cały czas zastawiona jest samochodami dostawczymi blokującymi drogi dojazdowe do sąsiednich posiadłości. Mieszkańcy boją się, że dzieci gwiazdorskiej pary, które uczą się w domu i nie chodzą do szkoły będą zakłócać spokój w spokojnej okolicy’’, podaje RadarOnline. 

Okazuje się, że będzie zupełnie inaczej! 

Polecamy też: „To bardzo trudny czas dla mnie i mojej rodziny”. Angelina Jolie po raz pierwszy mówi o rozwodzie z Bradem Pittem

Dobro dzieci jest najważniejsze

Podobno Angelina wybierze zupełnie inne miejsce do osiedlenia się i zamieszka w luksosowej rezydencji  w Los Feliz, wartej 25 milionów dolarów mieszczącej się niedaleko domu Brada Pitta! Posiadłość mieści się zaledwie 2 minuty drogi od willi, w której wychowywali dzieci. I prawdopodobnie to za ich sprawą, para zdecydowała się zamieszkać niedaleko siebie. 

Dobro dzieci jest dla nich najważniejsze. Brad i Angelina chcieliby zapewnić im wszystko co najlepsze, sprawić by ich dzieciństwo w miarę możliwości wyglądało normalnie i nie odbiło się na ich psychice. Rozpad związku tylko utwierdził ich w tym przekonaniu. Bradowi i Angelinie zależy na tym, by dla dobra dzieci załagodzić całą sytuację i w miarę możliwości ochronić je przed cierpieniem.

Przeczytaj też: Czy Brad Pitt pokona nałóg? Jego walkę z uzależnieniem śledzi cały świat EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…